NEWS

Bieżące informacje z klubu

DEKPOL W KLUBIE BIZNESU S’14

Do Klubu Biznesu działającego przy naszej drużynie dołączyła kolejna uznana firma. W sezonie 2016/2017 wspierać nas będzie gdańska spółka Dekpol.

Firma Dekpol powstała w 1993 roku. Swoją działalność opiera na trzech głównych segmentach. Największy udział mają usługi w zakresie generalnego wykonawstwa inwestycji budowlanych (obiekty przemysłowe, sportowe i rekreacyjne, użyteczności publicznej).

Prężnym sektorem jest także Dział Konstrukcji Stalowych (projekty dla firm krajowych i zagranicznych). Dekpol jest też producentem łyżek i osprzętu dla maszyn budowlanych. Współpracuje m.in. z CAT, Volvo i Komatsu. Produkty sprzedawane są do  Norwegii, Szwecji, Niemiec i Wielkiej Brytanii, a nawet do  Maroka i Australii.

Trzecim dynamicznym segmentem jest działalność deweloperska. Firma prowadzi swoje inwestycje na terenie Polski Północnej, oferując mieszkania, apartamenty oraz lokale handlowe. W Gdańsku wybudowano „Osiedle Słoneczne”  oraz  „Osiedle Zielone”. Z kolei w Tczewie powstał apartamentowiec „Kamienica nad Wisłą” i budynek „Delta”. Aktualnie w trakcie realizacji są dwa nowe osiedla „Nowe Rokitki” w Tczewie oraz przepięknie położone osiedle „Młoda Morena” w Gdańsku.