NEWS

Bieżące informacje z klubu

PIEROGARNIA MANDU NA DŁUŻEJ Z MH AUTOMATYKĄ GDAŃSK

Pierogarnia Mandu, która wspiera nas od początku istnienia klubu, również w sezonie 2017/2018 będzie Partnerem Biznes Plus gdańskiego klubu.

– Jest nam niezmiernie miło, że Dorota i Maciek zdecydowali się kontynuować współpracę z naszym klubem w kolejnym sezonie. Będzą to już nasze czwarte wspólne rozgrywki. Jest to dla nas bardzo ważne i utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy, zapewnia wszystkim solidną dawkę pozytywnych emocji. – powiedział Bartosz Purzyński, prezes zarządu PKH 2014 S.A.

Mandu to wyjątkowe miejsce na mapie kulinarnej Trójmiasta. Serwuje pierogi tradycyjne z wody, pierogi na słodko, pierogi z pieca na cieście drożdżowym oraz pierogi z różnych stron świata. Menu uzupełniają zupy oraz pyszne desery.

Serdecznie zapraszamy do wizyty w lokalach naszego Partnera, które mieszczą się w Gdańsku Oliwie przy ul. Kaprów 19D oraz w Gdańsku Głównym przy ul. Elżbietańskiej 4/8.

Więcej informacji o Pierogarniu Mandu oraz wraz z menu możecie znależć na stronie internetowej
www.pierogarnia-mandu.pl.

Właściciel restauracji Mandu Maciej Semeniuk oraz prezes MH Automatyki Gdańsk Bartosz Purzyński po podpisaniu umowy sponsoringowej.

Sponsor tytularny:

Partner strategiczny:

strategiczny-1 Gdańskie Autobusy i Tramwaje strategiczny-4 strategiczny-5 strategiczny-6 strategiczny-7

Biznes plus:

logo-biznes-1 logo-biznes-2 logo-biznes-3 logo-biznes-4 logo-biznes-5

logo-biznes-6 logo-biznes-7 Kantor DIAMENT LOTTO