NEWS

Bieżące informacje z klubu

ADAM BORZĘCKI DOŁĄCZA JAKO AMBASADOR DO AKCJI “POSZUKIWANY”

Adam Borzęcki również jest z nami! Reprezentant Polski, gdańszczanin i wychowanek Stoczniowca został Ambasadorem akcji „Poszukiwany”.

Sukces naszego wspólnego projektu jest bardzo blisko, ale do zakończenia pozostało niewiele czasu! Liczy się każdy Kibic, który dołączy do drużyny prowadzonej przez trenera Andrieja Kowaliowa, a w składzie posiadającej m.in. Arona Chmielewskiego oraz dbającego o każdy szczegół Krzysztofa „Krisa” Mielińskiego. Teraz jest w niej także wizytówka gdańskiego hokeja – Adam Borzęcki, defensor przez lata grający w Szwecji, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, a od ponad dekady – w Niemczech.

– Z tafli to pewnie pamiętają mnie tylko najstarsi gdańscy kibice, ale cały czas żyję hokejem w moim mieście. Byłem rozczarowany, gdy sześć lat temu Stoczniowiec wycofał się z PLH, ale wierzyłem, że coś się zmieni, a hokej w Gdańsku nie umrze. I dzisiaj cieszę się z każdego sukcesu MH Automatyki – mówi Ambasador akcji „Poszukiwany”, który czynnie dołącza do projektu.

Jeden z kibiców może zdobyć oryginalną koszulkę obecnego klubu „Borzeny” – Bietigheim Steelers z autografem! Jak tego dokonać? Zaloguj się na platformie crowdfundingowej Fans4Club.com, dołącz do akcji „Poszukiwany” i wybierz koszulkę dedykowaną przez naszego Ambasadora lub jedną z ponad dwudziestu innych atrakcyjnych nagród!