NEWS

Bieżące informacje z klubu

ANDRIEJ KOWALIEW KOLEJNYM AMBASADOREM AKCJI “POSZUKIWANY”

Andriej Kowaliew prowadzi środowisko miłośników hokeja skupionych wokół Pomorskiego Klubu Hokejowego do sukcesu w projekcie „Poszukiwany”! Nasz znakomity szkoleniowiec został właśnie Ambasadorem tej akcji i przekazał swoją koszulkę z autografem jako nagrodę!

Trener Kowaliew rozpoczął pracę w Gdańsku w trakcie poprzedniego sezonu i dźwignął drużynę w bardzo trudnym dla niej momencie. Byliśmy dumni, że udało nam się zatrudnić wielkiego sportowca, dwukrotnego olimpijczyka, a efekty jego pracy widać dzisiaj. Nasza drużyna, mimo pewnych kłopotów kadrowych wynikających z kontuzji, walczy o bezpośredni awans do fazy play-off i jesteśmy przekonani, że tak się właśnie stanie! Pomóc w tym ma pozyskanie ofensywnego obrońcy – konieczność uzupełnienia na tej pozycji wskazał właśnie trener Andriej Kowaliew. – Gdybyśmy chcieli zatrudnić tego zawodnika przed sezonem, byłoby dużo łatwiej. Potrzebujemy go jednak teraz i przy udziale naszych świetnych kibiców damy radę tego dokonać – zapewnia trener Kowaliew.

Nie czekaj do ostatniej chwili, dołącz do drużyny prowadzonej przez Ambasadora – trenera Andrieja Kowaliewa i przyczyń się do sukcesu projektu „Poszukiwany”. Teraz wśród nagród możesz znaleźć koszulkę z autografem Andrieja Kowaliewa, w której wystepował w Revierlöwen Oberhausen w latach 2000-2002. Wybierz jedną z nich na https://fans4club.com/update-341,1,222 i poczuj wielką satysfakcję z bycia częścią rodziny trójmiejskiego hokeja i jego kolejnego zwycięstwa!