Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk ARKADIUSZ NOWAK NOWYM ZAWODNIKIEM NASZEGO KLUBU - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

ARKADIUSZ NOWAK NOWYM ZAWODNIKIEM NASZEGO KLUBU

Arkadiusz Nowak, 19-letni utalentowany obrońca, dołączył do naszego zespołu. W dniu wczorajszym, po pomyślnym przejściu testów medycznych w klinice Rehasport, podpisał kontrakt na występy w drużynie MH Automatyki Stoczniowca 2014 Gdańsk w sezonie 2016/2017.

Nowak jest wychowankiem UKH Dębica, jednak przez ostatnie 3 lata uczył się w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu, której jest świeżo upieczonym absolwentem.

19-latek w minionym sezonie debiutował na taflach Polskiej Hokej Ligi w drużynie SMS U20 Sosnowiec. Rozegrał w niej 40 spotkań, zapisując w swoim dorobku 1 bramkę i 5 asyst. Gdy zespół „szkoły” zakończył po rundzie zasadniczej występy w PHL, kontynuował sezon w ramach Silesia Bisset Cup, gdzie SMS rywalizował z rówieśnikami z Czech. Wcześniejsze dwa sezony Nowak spędził w 1 lidze, również w zespole SMS Sosnowiec.

Nasz nowy zawodnik to także młodzieżowy reprezentant Polski – najpierw w kategorii U-18 i ostatnio w U-20.