NEWS

Bieżące informacje z klubu

ARON CHMIELEWSKI PIERWSZYM AMBASADOREM AKCJI “POSZUKIWANY”!

Gdańszczanin, reprezentant Polski – Aron Chmielewski – został Ambasadorem akcji „Poszukiwany”! Zagrajmy z Aronem w jednym zespole i wspólnie sprawmy, by do drużyny MH Automatyka Gdańsk dołączył nowy, ofensywny obrońca!

Chcemy, by nasza drużyna pięła się w górę tabeli Polskiej Hokej Ligi, a pomóc w tym ma nowy zawodnik. Sukcesów gdańskiego hokeja pragnie również Aron Chmielewski, napastnik Oceláři Trzyniec i reprezentacji Polski. Nowy Ambasador projektu „Poszukiwany” ma dla Was wyjątkową nagrodę – oryginalny kij CCM RibCor Reckoner, z prawym uchwytem i flexem 85. Posiada on wygięcie customowe „Chmielewski” – drugiego takiego w sklepie nie znajdziesz! Dodatkowo, nasz Ambasador złoży swój autograf na patce, która zostanie owinięta taśmą. Takimi kijami grają profesjonaliści w hokejowej Lidze Mistrzów, w tym Aron Chmielewski!

Dołącz na FANS4CLUB.COM do drużyny, w której jest już Aron, wybierz nagrodę i stań się członkiem projektu „Poszukiwany”. W puli znajdziesz też wiele innych fantastycznych gadżetów!