Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk BIURO OBSŁUGI BUDOWNICTWA Z NOWĄ UMOWĄ Z LOTOS PKH GDAŃSK - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

BIURO OBSŁUGI BUDOWNICTWA Z NOWĄ UMOWĄ Z LOTOS PKH GDAŃSK

Firma Biuro Obsługi Budownictwa, po roku współpracy, przedłużyła umowę na kolejny sezon, zwiększając swoje zaangażowanie do poziomu Sponsora Biznes Plus. Od sezonu 2019/2020 logo firmy znajdzie się na strojach meczowych zawodników.

 – Gdy spotykaliśmy się w ubiegłym roku, Paweł i Magda rozpoczynali swoją znajomość z hokejem na lodzie. Również oni potwierdzają prawdziwość tezy, którą postawiliśmy w klubie – wszyscy kochają hokej, nie wszyscy jeszcze o tym wiedzą. Po pełnym emocji sezonie jest nam miło ogłosić, że współpraca będzie kontynuowana na wyższym poziomie. Bardzo dziękujemy za życzliwość oraz wsparcie, a przede wszystkim zaufanie. – mówi Bartosz Purzyński, prezes Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014.

Firma Biuro Obsługi Budownictwa specjalizuje się głównie w generalnym wykonawstwie, prowadzeniu kompleksowego nadzoru nad inwestycjami oraz obsłudze inżynierskiej inwestycji budowlanych we wszystkich branżach. Misją firmy jest oferowanie kompleksowej realizacji inwestycji budowlanych opartych o solidność i profesjonalizm. Biuro Obsługi Budownictwa stawia przed wszystkim na jakość, rzetelność, terminowość, odpowiednią optymalizację kosztów oraz partnerskie podejście do współpracy z klientem.

Na zdjęciu: Bartosz Purzynski, prezes Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 oraz Paweł Biełuś, właściciel Biura Obsługi Budownictwa.


Biuro Obsługi Budownictwa
stale współpracuje z biurami projektowymi i dzięki tej współpracy jest w stanie realizować inwestycję od projektu po klucz. Firma posiada doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz brygady wykonawcze, dzięki którym jest w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia, realizując je na najwyższym poziomie.

Od początku września właściciele stajni konnej „Stadnina Zalesie” w Pępowie oraz od grudnia 2018 współwłaściciele firmy deweloperskiej JM DOM Sp. z o.o.

Więcej informacji o naszym Sponsorze znajdą Państwo na http://bobudownictwa.pl/