NEWS

Bieżące informacje z klubu

DOGRYWKA I KARNE W MECZACH Z POLONIĄ I ORLIKIEM

Trwa zła passa hokeistów MH Automatyki Gdańsk. Gdańszczanie w miniony weekend rozegrali dwa ligowe spotkania, w których schodzili pokonani w rzutach karnych i dogrywce. W piątek w Gdańsku lepsza od biało-niebieskich okazała się Węglokoks Kraj Polonia Bytom, natomiast w niedzielę w Opolu nasz zespół nie sprostał miejscowemu PGE Orlikowi.


02.11. – piątek

MH Automatyka Gdańsk – Węglokoks Kraj Polonia Bytom 3:4k. (1:1, 1:0, 1:2, 0:0 k. 1:2)

1:0 Smal – Rompkowski – Wróbel (3’)
1:1 Wąsiński – Kamieniecki – Frączek (4’)
2:1 Maly – Danieluk (29’)
2:2 Kukushkin – Dybaś – Stępień (42’, w przewadze)
2:3 Krzemień – Kukushkin (46’)
3:3 Vitek (52’, w osłabieniu)
3:4 Frączek (decydujący rzut karny)

Rzuty karne:
I. Rozhkov (-) / Kukushkin (-)
II. Vitek (-) / Cunik (-)
III. Polodna (-) / Jaworski (+)
IV. Danieluk (-) / Wąsiński (-)
V. Maly (+) / Frączek (+)

Sędziowali: Przemysław Kępa (główny) – Andrzej Nenko, Daniel Lipiński (liniowi)
Kary: 22 (w tym 10 min. dla Dolnego) – 6 min.
Strzały: 47-30
Widzów: 1200

MH Automatyka: Tsaregorodtsev (Zgrzebnicki – n/g); Chalupa – Maly, Tesliukevich – Aleksyuk, Kantor (2) – Pastryk, Dolny (12) – Lehmann; Steber (2) – Polodna – Danieluk, Vitek – Rozhkov – Stasiewicz (2), Strużyk – Pesta – Marzec, Rompkowski (2) – Wróbel (2) – Smal.

Węglokoks Kraj Polonia: Studziński (Kraus – n/g); Cunik (2) – Bodora, Stępień – Kamieniecki, Staviski – Gajdzik; Krzemień (2) – Kukushkin – Jaworski, Wąsiński – Frączek (2) – Dybaś, Samusenko – Filip – Sroka oraz Mularczyk, Anklewicz.


04.11. – niedziela

1:0 Trandin – Przygodzki (15’)
1:1 Rozhkov (30’, rzut karny)
2:1 Trandin – Kostek – Bychawski (34’, w przewadze)
2:2 Polodna – Chalupa (40’)
3:2 Trandin – Przygodzki (65’)

Sędziowali: Tomasz Radzik (główny) – Dawid Pabisiak, Patryk Puławski (liniowi)
Kary: 4-14 min.
Strzały: 33-50
Widzów: 150

PGE Orlik: Vilardo (Nobis – n/g); Obrał – Kostek, Bychawski – Gawlik, Wojdyła – Sznotala; Przygodzki – Yelakov (2) – Trandin, Volkov – Skrodziuk – Golovin (2), Gorzycki – Szydło – Svitac oraz Rzekanowski.

MH Automatyka: Tsaregorodtsev (Zgrzebnicki – n/g); Chalupa – Maly, Dolny – Aleksyuk, Kantor (2) – Pastryk (2), Lehmann – Leśniak; Steber – Polodna (4) – Danieluk, Vitek – Rozhkov – Marzec, Strużyk – Pesta – Smal, Rompkowski (2) – Wróbel (2) – Shcherbakov.

Sponsor tytularny:

Partner strategiczny:

strategiczny-1 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Grupa LOTOS S.A. strategiczny-4 strategiczny-6 strategiczny-7

Biznes plus:

logo-biznes-1 logo-biznes-4 logo-biznes-5

logo-biznes-6 logo-biznes-7