Klub Biznesu PKH2014

Klub Biznesu funkcjonuje od początku istnienia klubu. Jest jednym z fundamentalnych założeń powstania oraz finansowania drużyny. Jego siła to różnorodność. W ramach klubu znajdą Państwo firmy z branży przemysłu stoczniowego, motoryzacyjnego, automatyki przemysłowej, gastronomii, nowoczesnych technologii, spedycji czy usług medycznych.

Klub rośnie wraz z drużyną. W ubiegłym sezonie podwoiliśmy ilość partnerów, dając obecnie możliwość kooperacji blisko 40 firmom. Regularnie organizujemy spotkania członków, gdzie tematem przewodnim oprócz hokeja jest biznes. To świetna okazja, by na mniej formalnym gruncie znaleźć nowe możliwości rynkowe oraz powiększyć grono partnerów w biznesie. Nasi partnerzy biorą udział w tych spotkaniach przed wszystkim z jednego powodu – chcą rozwijać swój biznes.

Świetną okazją do nawiązania nowych kontaktów są mecze domowe naszej drużyny, gdzie w przyjaznej atmosferze strefy VIP łączymy ze sobą emocje sportowe i relacje biznesowe.

Mamy za sobą pierwsze udane transakcje, gdzie Klub Biznesu PKH 2014 spełnił rolę platformy dla udanych przedsięwzięć.

W ramach współpracy naszym Partnerom oferujemy przykładowe pakiety świadczeń

Budujemy nasz klub, bazując na profesjonalizmie, zaangażowaniu i zaufaniu – to skutkuje dobrą atmosferą – w klubie i wokół niego. Opierając się na tych fundamentach, stworzyliśmy transparentną i wiarygodną organizację, zyskując uznanie kibiców i partnerów biznesowych.