NEWS

Bieżące informacje z klubu

EXCLUSIVE TRANSFER PARTNEREM BIZNESOWYM PKH2014

Przedstawiamy kolejnego sponsora, który będzie wspierał nasz klub w sezonie 2017/2018. Firma EXCLUSIVE TRANSFER, mająca siedzibę w Gdańsku, dołączyła do grona Partnerów Biznesowych.

EXCLUSIVE TRANSFER zajmuje się organizacją transportu, transferów na lotnisko i z lotniska, a także wycieczek na terenie Polski oraz Europy. Na szczególną okoliczność firma posiada również transport VIP. Ponadto EXCLUSIVE TRANSFER to bogate doświadczenie w przewozie osób, dzięki czemu firma oferuje pasażerom w pełni sprawne, zadbane, a także bezpieczne pojazdy. Prowadzą je profesjonalni kierowcy – punktualni i uprzejmi, dbający o komfort pasażerów.

Jedną ze specjalności naszego Partnera jest transfer pasażerów z lotniska i na lotnisko. Firma oferuje kursy o umówionej godzinie. Kursy wykonywane są przede wszystkim z lub do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, lecz możliwy jest także transfer z innych lotnisk w kraju.

Na wyjątkowe okazje polecamy Transport VIP. Do klienta przyjedzie samochód ze skórzaną tapicerką i klimatyzacją. O komfort pasażerów zadba elegancko ubrany kierowca, który nawet otworzy i zamknie za Wami drzwi. Jeszcze nigdy nie przeżyliście tak przyjemnej i komfortowej wycieczki. Transport VIP jest szczególnie chętnie wybierany na różnego rodzaju uroczystości, takie jak studniówki, wieczory panieńskie i kawalerskie, a także przyjęcia. Zaufaj kierowcy, a przeżyjesz niepowtarzalną podróż.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na stronie www.exclusivetransfer.pl oraz
na Facebooku https://www.facebook.com/attaxibus/