Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk FOOD INVESTMENT S.A. PARTNEREM BIZNESOWYM PKH2014 - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

FOOD INVESTMENT S.A. PARTNEREM BIZNESOWYM PKH2014

Gdyńska firma Food Investment to kolejny podmiot, który dołączył do grona Partnerów Biznesowych PKH 2014, wspierających drużynę MH Automatyki Gdańsk w sezonie 2017/2018. Po zawarciu umowy liczba Partnerów klubu wzrosła do 45.

Food Investment jest profesjonalnym podmiotem świadczącym usługi na rynku usług żywienia oraz na rynku usług sprzątania. Oferta kompleksowego świadczenia usług żywienia i sprzątania skierowana jest do wszystkich rodzajów odbiorców korzystających z tego typu usług, jak szpitale, uzdrowiska, szkoły, domy pomocy społecznej, policja czy wojsko. Spółka świadczy również usługi dla podmiotów prywatnych.

Dowodem na najwyższy poziom usług są liczne referencje oraz liczba realizowanych kontraktów. Wieloletnie doświadczenie Zarządu oraz wykwalifikowana kadra pracownicza są zawsze gwarantem zadowolenia klientów.

– Cieszymy się z pozyskania kolejnego Partnera Biznesowego. Radość jest podwójna. Po pierwsze jest to kolejny Partner wzmacniający sektor gastronomiczny i poszerzający możliwości współpracy wewnątrz Klubu Biznesu PKH2014. Po drugie miło nam podpisać umowę z firmą z Gdyni. Nie jest to nasz jedyny Partner z tego miasta, co jasno pokazuje, że Pomorski Klub Hokejowy łączy biznes i ludzi z całego Trójmiasta, a hokej wzbudza duże zainteresowanie nie tylko w Gdańsku. Dziękujemy za wsparcie i zaufanie. – powiedział Bartosz Purzyński, prezes PKH2014.

W ramach zawartej umowy Food Investment otrzymał tytuł Partnera Biznesowego PKH2014. Reklama z logotypem firmy widoczna jest na tafli lodowiska.