Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk GCH MANHATTAN PO RAZ TRZECI Z GDAŃSKIMI HOKEISTAMI! - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

GCH MANHATTAN PO RAZ TRZECI Z GDAŃSKIMI HOKEISTAMI!

Gdańskie Centrum Handlowe MANHATTAN pozostanie Partnerem Strategicznym Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 w sezonie 2019/2020. Będzie to już trzeci rok współpracy!

Logo GCH MANHATTAN znajdzie się między innym na strojach meczowych zawodników, odzieży klubowej oraz na bandach wokół lodowiska w Hali Olivia, gdzie drużyna LOTOS PKH Gdańsk rozgrywa mecze w roli gospodarza.

Jesteśmy dumni, że od dwóch lat możemy przyłożyć swoją cegiełkę w reaktywację hokeja w Gdańsku i rozwój klubu. Dwa lata temu przekonała nas pasja ludzi zarządzających klubem na co dzień. Cieszymy się, że z każdym rokiem w ślad za ową pasją i ambicją podążają także co raz lepsze wyniki sportowe. Nie zastanawialiśmy się długo nad kolejnym rozdziałem naszej współpracy i szybko podjęliśmy decyzję o podążaniu ramię w ramię w kolejnym sezonie. Gdańska nie ma bez Pomorza, a Pomorza bez Gdańska, więc i Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan i Pomorski Klub Hokejowy naturalnie razem przeżywają zwycięstwa i porażki. Życzymy tak klubowi, sobie, jak i przede wszystkim kibicom, aby emocje hokejowe w tym sezonie trwały jeszcze dłużej i oby wykroczyły nawet poza ćwierćfinały.” – komentuje Łukasz Tomczak, dyrektor zarządzający GCH Manhattan.

– Gdańskie Centrum Handlowe Manhattan to dla nas niezwykle ważny Partner. Tu, dzięki uprzejmości Centrum, organizowaliśmy swój pierwszy poważny event dla kibiców. Tu odbyła się również pierwsza prezentacja drużyny. Tu mają swoje siedziby nasi  Partnerzy Biznesowi. To tętniące życiem, wyjątkowe centrum, które swoim unikatowym klimatem przyciąga wyjątkowych ludzi. Dziękujemy za zaufanie oraz życzliwość! – podsumował Bartosz Purzyński, prezes PKH.

GCH Manhattan to nie tylko miejsce zakupów – Manhattan to styl życia. Centrum odpowiada na potrzeby tych, którzy cenią aktywność, lubią przebywać w tkance miejskiej oraz cenią sobie wyjątkową atmosferę, kameralność oraz wysoką jakość i poziom obsługi.

Obiekt jest „miastem w pigułce” – oprócz 70 marek, pośród których znajdują się m.in.: Piotr i Paweł, Starbucks, Sphinx, Empik, H&M, CCC, Promod, Solar, Kappahl, Ziaja – znajdują się tu również przychodnia medyczna Polmed, apteka, salon fryzjersko-kosmetyczny, myjnia samochodowa, klub fitness Zdrofit, szkoły języków obcych, a także unikalne w skali Trójmiasta: Klockownia, Teatr Znak, Biblioteka Manhattan, Gdańska Szkoła Artystyczna oraz kręgielnia MK Bowling.

Centrum Manhattan to wspaniałe miejsce dla aktywnych, dzięki takim markom jak: Worldbox, Sklep Biegowy, Skep Koszykarza, Centrum Piłkarskie R-Gol oraz Tuttu.

Obiekt oferuje ponad 19 000 m.kw. powierzchni handlowej oraz ponad 6 000 m.kw. powierzchni biurowej.

To wszystko i wiele więcej czeka na Państwa w Manhattanie!

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą GCH Manhattan na stronie www.gchmanhattan.pl oraz osobistych odwiedzin na al. Grunwaldzkiej 82 w Gdańsku-Wrzeszczu.