Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk HOKEIŚCI BĘDĄ TRENOWAĆ W CITYFIT - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

HOKEIŚCI BĘDĄ TRENOWAĆ W CITYFIT

Na mocy podpisanej umowy partnerskiej z siecią fitness CityFit, nasza drużyna w trakcie przygotowań do sezonu oraz w trakcie jego trwania będzie korzystać z nowoczesnej i innowacyjnej siłowni w Olivia Buisness Centre.

CityFit jest ogólnopolską siecią klubów fitness. Swoim klientom oferuje sprzęt nowej generacji, dużą przestrzeń do ćwiczeń, w tym m.in. strefy do treningu siłowego, aerobowego, funkcjonalnego, kącik do stretchingu i wyciszenia po treningu.

– Podpisanie umowy partnerskiej z CityFit to kolejny krok w procesie profesjonalizacji naszego klubu. Od dzisiaj zawodnicy będą mogli trenować na jednej z najnowocześniejszych siłowni w Trójmieście. Oprócz zajęć grupowych każdy z nich będzie miał także możliwość treningu indywidualnego, dostosowanego do jego własnych potrzeb.– powiedział prezes Stoczniowca 2014 Bartosz Purzyński.

Obiekt w Gdańsku został otwarty na początku kwietnia tego roku. Klub ma powierzchnię ponad 2200 metrów kwadratowych i zajmuje 1. i 2. piętro w Olivia Six. Budynek Olivia Six mieści się przy alei Grunwaldzkiej 472D, w prestiżowym centrum biznesowym Olivia Business Centre, świetnie skomunikowanym z resztą Trójmiasta. Dla naszej drużyny bliskość od „Hali Olivia” to także niezwykle ważny atut w aspekcie organizacji i realizacji planu treningowego.

Oferta klubu wyróżnia się na tle pozostałych tego typu obiektów godzinami otwarcia. Korzystać z jego usług można przez 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę.

IMG_0663