NEWS

Bieżące informacje z klubu

HOKEJ W MANHATTANIE!

18 listopada w GCH Manhattan odbędzie się spotkanie z zespołem MH Automatyka Gdańsk. To jedno z nielicznych wydarzeń hokejowych w Trójmieście skierowanych do dzieci i rodziców. Zaplanowano także spotkania z zawodnikami.

Sobotnie wydarzenie będzie obfitować w atrakcje dedykowane najmłodszym. Zaplanowano Strefę Młodego Hokeisty, odbywać się będą krótkie mecze hokeja drużyn złożonych z dzieci, młodzieży i rodziców z dziećmi.

Dzieci i młodzież będą mogły wziąć udział w licznych aktywnościach w ramach Strefy Malowania Twarzy, Strefy Zimowych Stworów, w której wraz z zawodnikami będzie można stworzyć biało-niebieskie stwory z balonów. Dodatkowo wyzwaniem będzie rozbijanie kijem hokejowym piniat z cukierkami. Strefa Fitness z zawodnikami to chwila dla ciała, a Strefa Gier to emocje związane turniejem w NHL 18 i możliwość gry przeciwko Maciejowi Rompkowskiemu, Patrykowi Wysockiemu, a także podczas finału –  pojedynek między tymi dwoma zawodnikami.

W sobotę 18 listopada, w godzinach 12:00-16:00 w Gdańskim Centrum Handlowym Manhattan zapraszamy na hokejowe szaleństwo dla całej rodziny – szansa na przybicie piątki oraz zrobienie pamiątkowego zdjęcia z Zawodnikami MH Automatyki Gdańsk. W programie również konkursy z nagrodami.

Więcej informacji na temat eventu można uzyskać na stronie:
https://www.facebook.com/events/383105265460364/

Czy wiesz, że najszybszy strzał w historii hokeja wynosił 189 kilometrów na godzinę? A w obowiązek grania w kasku, został wprowadzony dopiero 1979 roku w NHL dla nowych graczy. Ci, którzy podpisali swój pierwszy profesjonalny kontrakt przed wprowadzeniem tej zasady i chcieli grać bez niego, mogli to robić. Ostatni zawodnik, grający bez kasku zakończył swoją karierę w 1997 roku.

Poznaj hokej jeszcze lepiej 18 listopada 2017r. w Manhattanie!