NEWS

Bieżące informacje z klubu

HONEST WŚRÓD PARTNERÓW BIZNESOWYCH PKH2014

Nowym podmiotem, który dołączył do portfolio Partnerów Biznesowych PKH2014, jest gdańska firma z branży gospodarki odpadami – HONEST. Dziękujemy za zaufanie!

HONEST to firma z tradycjami, działającą na rynku pomorskim od 2007r. Głównym profilem działalności firmy jest szeroko pojęta gospodarka odpadami.

Firma posiada zintegrowane pozwolenia dotyczące gospodarki odpadami (transport, zbieranie, przetwarzanie). Gwarantuje przyjazne dla środowiska postępowanie z odpadami, rzetelnie wypełniając obowiązki zawarte w ustawie o odpadach, jednocześnie zapobiegając i zmniejszając negatywny wpływ na środowisko naturalne. Odbierane odpady są ewidencjonowane i poddawane procesowi odzysku. Pozostała część transportowana jest do punktu utylizacji końcowej.

HONEST, wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom klientów, poszerzył działalność o wynajem maszyn budowlanych, prace ziemne i rozbiórki. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, lecz HONEST realizuje zlecenia na terenie całego kraju. Jego odbiorcami są zarówno klienci indywidualni, jak i firmy.

Z profilem działalności oraz ofertą można zapoznać się na stronie internetowej – http://www.honest.com.pl/