Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk INFORMACJA O CENACH BILETÓW I KARNETÓW W SEZONIE ZASADNICZYM 2018/2019. - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

INFORMACJA O CENACH BILETÓW I KARNETÓW W SEZONIE ZASADNICZYM 2018/2019.

Pomorski Klub Hokejowy 2014 uruchomił sprzedaż karnetów na mecze hokeistów MH Automatyki Gdańsk w sezonie zasadniczym 2018/2019. Kibice po nabyciu karnetu będą mogli zobaczyć więcej meczów za tę samą cenę, co w ubiegłym sezonie. Zmienią się za to ceny pojedynczych biletów normalnych, które od tego roku będzie można kupić m.in. przez Internet. Będzie też więcej promocji – pierwsza na mecz otwarcia!

W ubiegłym sezonie średnia liczba widzów podczas meczów domowych drużyny grającej pod szyldem MH Automatyka Gdańsk oscylowała wokół 1500. Z każdym rokiem oczekiwania kibiców rosną, ale rośnie ich też liczba. Jeszcze sezon wcześniej średnia frekwencja na meczach wynosiła 1100 osób. To plasuje gdańszczan na drugim miejscu wśród klubów Polskiej Hokej Ligi (PHL), zaraz za aktualnym Mistrzem Polski, GKS Tychy.

Pierwszą okazją do zapewnienia sobie możliwości wejścia bez stania w kolejce po bilety oraz zaoszczędzenia nawet 170 złotych w skali sezonu jest kupno spersonalizowanego karnetu. Każdy kibic, który na adres karnety@pkh2014.pl prześle swoje dane, zdjęcie w formie elektronicznej oraz potwierdzenie przelewu na 250 PLN (karnet normalny) lub 160 PLN (karnet ulgowy), przed pierwszym meczem będzie mógł odebrać karnet na sezon zasadniczy, w którym gdańszczanie rozegrają 22 mecze domowe. To o 4 więcej, niż w ubiegłym sezonie, ponieważ PHL została powiększona do 12 drużyn, a obydwa mecze z Kadrą Polski U23 będą rozgrywane na lodowisku w Gdańsku.

Zmienia się za to cena jednorazowego biletu normalnego, za który kibice zapłacą 20 złotych. Cena biletów ulgowych pozostanie na niezmienionym poziomie 10 złotych. Dodatkowo klub ułatwi kibicom nabycie biletów jednorazowych, które od tego sezonu pojawią się także w sprzedaży internetowej. Bilety na mecze hokeistów będzie można zakupić w specjalnej zakładce na stronie klubu, w serwisie i aplikacji Eventim.pl oraz w salonach Empik, sklepach sieci Saturn i Media Markt. Oprócz tego przedsprzedaż biletów będzie prowadzona w Kantorze Diament we Wrzeszczu na ul. Grunwaldzkiej 100 oraz sklepie Sport Rebel na Przymorzu przy ul. Szczecińskiej 23.

Zakładamy, że od początku sezonu nasz zespół dostarczy kibicom wiele powodów do radości. Celem na ten sezon jest bezpośredni awans do play-off, a z nowym trenerem i wzmocnieniami możemy sprawić kibicom kilka niespodzianek. Niezmiennie staramy się podnosić poziom sportowy zespołu i również w tym roku nasz skład – przynajmniej na papierze – wygląda lepiej. Poza podniesieniem poziomu sportowego drużyny oraz widowiska wszystko drożeje: koszty pracy, usługi transportowe, wyżywienie zawodników, sprzęt, czy wynagrodzenia. Ceny biletów na mecze hokeja pozostawały na niezmienionym poziomie od prawie 20 lat. Musieliśmy podnieść cenę pojedynczych biletów, ale jednocześnie ułatwiamy ich zakup między innymi za pośrednictwem strony internetowej. Z kolei nasi wierni fani będą mogli kupić karnety po cenie z ubiegłego sezonu. To ukłon w stronę osób, które decydują się być z drużyną na dobre i na złe przez cały sezon. Bez zmian pozostają również ceny biletów ulgowych, bo niezmiennie zależy nam na najmłodszych kibicach, którzy w ten sposób mogą kibicować swoim idolom i inspirować się ich grą – uzasadnia Bartosz Purzyński, prezes zarządu MH Automatyki Gdańsk.

Co ważne, dzieci poniżej 120 centymetrów wzrostu wchodzą gratis na mecz.

Szczegółowe informacje o zakupie karnetów – https://pkh2014.pl/karnety/

Szczegółowe informacje o zakupie biletów – https://pkh2014.pl/bilety/