Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk INFORMACJE PRZEDMECZOWE - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

INFORMACJE PRZEDMECZOWE

Już jutro o 17:00 pierwszy mecz sezonu. Rozpoczynamy walkę z UKH Dębica o awans do Polskiej Hokej Ligi w kolejnym sezonie. W związku z tym przygotowaliśmy kilka informacji porządkowych.

BILETY
Ceny biletów pozostają bez zmian w porównaniu z poprzednim sezonem. Bilet normalny kosztuje 10 zł, ulgowy 7 zł. Dzieci do 120 cm wzrostu wchodzą na mecz bezpłatnie. Kasy biletowe zostaną otwarte o godzinie 16:00. Wejście na trybuny od dolnego parkingu przy ul. Grunwaldzkiej.

Osoby, które zakupiły bilety na akcji „Fans 4 Club” będą mogły wejść na mecz poprzez wejście VIP po podaniu imienia i nazwiska.

KARNETY
Z związku ze zmianami w rozgrywkach I ligi, karnety nie będą obowiązywać. Wszystkim osobom, które nabyły karnety w akcji „Fans 4 Club”, zostaną zwrócone pieniądze. W najbliższych dniach każdy otrzyma komunikat o przesłaniu danych do wykonania przelewu bankowego.

STOISKO GASTRONOMICZNE
Stoisko gastronomiczne z przekąskami oraz napojami zostanie zlokalizowane na poziomie 0 (przy wejściu głównym na mecz).

SKLEP Z PAMIĄTKAMI
Pamiątki klubowe będzie można nabyć na specjalnym stoisku , które umieszczone będzie tradycyjnie na poziomie 1. Od godziny 16:15 na stoisku obecni będą zawodnicy – Jan Steber, Tomasz Ziółkowski oraz Mikołaj Krasakiewicz. Będzie można wykonać pamiątkowe zdjęcie, zamienić kilka słów lub zdobyć autograf na wybranej pamiątce klubowej.

DYSTRYBUCJA NAGRÓD „FANS 4 CLUB”
Dresy, bluzy, kurtki oraz mini-kije dostępne będą w ciągu tygodnia. Osoby, które nie otrzymały jeszcze pozostałych nagród, będą mogły je odebrać w sklepie z pamiątkami.

KONKURS
W przerwie pomiędzy pierwszą oraz druga tercją odbędzie się mecz mini-hokeja, w którym zaprezentują się najmłodsi adepci gdańskiego hokeja. W drugiej przerwie odbędzie się tradycyjny konkurs dla kibiców, który będzie poległ na rzucie krążkiem z trybun. Krążki, które znajdą się najbliżej środka lodowiska, wygrają nagrody ufundowane przez naszych partnerów. Krążki będzie można zakupić przed meczem oraz w przerwach na stoisku z pamiątkami.

Prosimy także o zapoznanie się z regulaminem imprezy masowej dostępnym pod poniższym linkiem.
https://www.pkh2014.pl/regulamin-imprezy-masowej-obowiazujacy-podczas-meczow-mh-automatyka-stoczniowiec-2014/