Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk KANTOR DIAMENT NOWYM PARTNEREM BIZNESOWYM - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

KANTOR DIAMENT NOWYM PARTNEREM BIZNESOWYM

Nowym Partnerem Biznesowym PKH2014 w sezonie 2017/2018 został Kantor Diament. Miło nam powitać w gronie sponsorów drużyny MH Automatyka Gdańsk.

– Miło powitać nam nowego Partnera w klubie. Przemek jest pasjonatem sportu, a jakiego syn trenuje hokej na lodzie w HUKS Niedźwiadkach Gdynia. Zarząd HUKS stara się stworzyć interesującą alternatywę dla dzieci, które nie są uczniami szkoły podstawowej nr 35. Będziemy wspierać tą oraz każdą inną inicjatywę mającą na celu rozwój hokeja oraz szkolenie dzieci w województwie pomorskim. Witamy na pokładzie, jesteśmy przekonani, ze to początek długiej i owocnej współpracy! – powiedział Bartosz Purzyński, prezes zarządu PKH2014.

Nasz nowy Partner Biznesowy będzie także indywidualnym sponsorem jednego z zawodników. W tym przypadku wybór był prosty i padł na Krzysztofa Kantora. Sponsoring indywidualny to nowa forma promocji firmy przez konkretnego zawodnika. Oprócz tytułu Sponsora Zawodnika logotyp firmy znajdzie się na zdjęciu zawodnika w sekcji skład drużyny na naszej stornie www oraz będzie również towarzyszył wszystkim grafikom meczowym, związanym z dokonaniami sponsorowanego gracza.

KANTOR DIAMENT na rynku wymiany walut działa już od ponad 20 lat i jest jedną z najstarszych firm obecnych na trójmiejskim rynku w tej branży. W ofercie oprócz szerokiego koszyka walut można znaleźć również usługę międzynarodowych przekazów Western Union. Dodatkowo atrakcyjność oferty kantoru podnosi wieloletnia współpraca z mennicami inwestycyjnymi. Dzięki temu KANTOR DIAMENT może oferować produkt lokacyjny w postaci sztabek złota w najlepszych cenach w Polsce.

Oferta wymiany walut w KANTORZE DIAMENT to zawsze najlepsze kursy, elastyczne warunki kupna/sprzedaży, możliwość natychmiastowego przekazania pieniędzy za granicę oraz atrakcyjna oferta inwestycyjna.

KANTOR DIAMENT mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 100 w Gdańsku Wrzeszczu.

Z pełną ofertą oraz aktualnymi kursami walut można zapoznać się na stronie www.diamentkantor.pl

Krzysztof Kantor – zawodnik sponsorowany przez Kantor Diament
Foto: Marek Kardasiński