NEWS

Bieżące informacje z klubu

KIEROWNIK GRA RAZEM Z NAMI!

Kierownik techniczny naszej drużyny – Krzysztof „Kris” Mieliński – został drugim Ambasadorem akcji „Poszukiwany”! Wielu z Was od początku akcji domagało się udziału „Krisa”, na co sam zainteresowany nie pozostał obojętny. Dołącz do akcji tak jak on i razem sfinansujmy transfer nowego ofensywnego obrońcy!

Nasza drużyna w Polskiej Hokej lidze radzi sobie lepiej niż wielu przypuszczało przed sezonem. Zdołaliśmy pokonać czołowe polskie drużyny, natomiast wiemy, że jeszcze wiele pracy przed nami. Do ostatnich meczów drużyna przystępowała osłabiona brakiem kilku ważnych zawodników. Wszyscy hokeiści i cały sztab szkoleniowy dokładają starań, aby jak najlepiej prezentować się w kolejnych spotkaniach. Nasz ambasador, poza fantastyczną pracą wykonywaną na co dzień, dołączył również do akcji „Poszukiwany”, przekazując swoją unikatową, zbieraną przez 10 sezonów, kolekcję 50 krążków hokejowych. Są wśród nich krążki zarówno polskich, jak i zagranicznych zespołów. Nie zabrakło także tych okolicznościowych.

Dołącz do drużyny, w której jest są już nasi Ambasadorzy – Aron oraz „Kris”, wybierz jedną z nagród na https://fans4club.com/pl-poszukiwany i znajdź z nami „Poszukiwanego”!