O nas

MH AUTOMATYKA GDAŃSK

Pomorski Klub Hokejowy 2014 S.A. to całkowicie nowa jakość w polskim hokeju. Utworzony w 2014 roku klub jest kontynuatorem gdańskich tradycji hokejowych. Drużyna w swoim drugim sezonie wywalczyła awans do Polskiej Hokej Ligi, pokonując w bezpośredniej rywalizacji drużynę UKH Dębica (stan rywalizacji 4-0). Aktualnie pod szyldem “MH Automatyka Gdańsk” rozgrywa swój trzeci kolejny sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Nowy klub został stworzony przez prawdziwych pasjonatów. Celem i misją jest popularyzacja hokeja na lodzie w regionie pomorskim oraz zachęcenie jak największej liczby osób do aktywnego spędzania czasu wolnego przede wszystkim na lodowisku. Drużyna seniorska już teraz jest wzorem do naśladowania dla najmłodszych adeptów hokeja na Pomorzu oraz miejscem zdobywania pierwszych doświadczeń dla juniorów.

Mecze MH Automatyki Gdańsk ogląda na żywo średnio 1500 widzów, a najważniejsze mecze gdańskiego zespołu przyciągają na trybuny ponad 3000 widzów, co plasuje klub na drugim miejscu wśród wszystkich polskich zespołów hokejowy.

Sponsor tytularny:

Partner strategiczny:

strategiczny-1 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Grupa LOTOS S.A. strategiczny-4 strategiczny-6 strategiczny-7

Biznes plus:

logo-biznes-1 logo-biznes-4 logo-biznes-5

logo-biznes-6 logo-biznes-7