Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk KOSZULKA I KIJ NA LICYTACJI WOŚP - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

KOSZULKA I KIJ NA LICYTACJI WOŚP

Koszulka meczowa z autografami zawodników hokejowej drużyny MH Automatyka Gdańsk z numerem „13” i nazwiskiem obecnego trenera gdańszczan – Andrieja Kowalewa została przekazana przez klub na licytację WOŚP.

Andrei Kowalew grał zawsze z numerem „13”. Swoją karierę rozpoczynał w Dynamie Mińsk i już jako młodzieżowiec z reprezentacją Związku Radzieckiego do lat 20 zdobył złoty medal Mistrzostw Świata. Potem występował w Dynami Moskwa, w USA oraz najwyższej lidze niemieckiej DEL, której był królem strzelców. Dwukrotnie z reprezentacją Białorusi grał na Igrzyskach Olimpijskich w Nagano i Salt Lake City. Jako trener prowadził m.in. reprezentację Chin, młodzieżową reprezentację Białorusi oraz ostatnio Dynamie Mińsk występujące w KHL – najlepszej lidze na starym kontynencie.

Na koszulce znalazły się autografy wszystkich zawodników oraz trenera Andrieja Kowalewa.

Koszulka jest oryginalną koszulką meczową, w której grają gdańscy hokeiści. Obecnie drużyna występuje w swoim pierwszym sezonie w Polskiej Hokej Lidze i stanowi wizytówkę Gdańska w sportach zimowych.

Dodatkowo na licytację został przekazany kij bramkarski firmy Warrior, którym gra na co dzień Tomasz Witkowski, wychowanek gdańskiego hokeja. Kij również został podpisany przez wszystkich zawodników.

Podczas dwóch najbliższych meczów domowych MH Automatyki Gdańsk – z Unią Oświęcim (6 stycznia) oraz Nestą Mires Toruń (13 stycznia) – wolontariusze WOŚP będą prowadzić kwestę. Zachęcamy do włączenia się w akcję. Warto pomagać!

Link do aukcji – http://aukcje.wosp.org.pl/koszulka-z-autografami-hokeistow-mh-automatyka-i4030243

dav

dav

dav