Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk LUKAS CHALUPA NIE JEST JUŻ ZAWODNIKIEM MH AUTOMATYKI - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

LUKAS CHALUPA NIE JEST JUŻ ZAWODNIKIEM MH AUTOMATYKI

Sztab szkoleniowy zespołu podjął decyzję o rozwiązaniu kontraktu z 24-letnim obrońcą, który dołączył do drużyny w trakcie obecnego sezonu. To nie koniec zmian kadrowych.

Czech dołączył do gdańskiej drużyny w trakcie sezonu 2018/2019 i miał wzmocnić szeregi obronne. Łącznie wystąpił w 9 meczach, w których zdobył 5 punktów za bramkę i 4 asysty. Na ławce kar spędził 2 minuty.

Jesteśmy niezadowoleni z ostatnich wyników drużyny, która gra poniżej oczekiwań. Pierwsza zmiana to rezygnacja z usług Lukasa Chalupy. W założeniu miał to być zawodnik, który wspomoże pierwszą piątkę, zwłaszcza podczas gier w przewadze. To na pewno nie koniec zmian. Dziękujemy Lukasowi za czas, w którym reprezentował nasz klub i życzymy powodzenia w dalszej karierze – powiedział Przemysław Tutaj, dyrektor sportowy MH Automatyki Gdańsk.

Lukas Chalupa w Radonicach (Czechy) i w reprezentował swój kraj w młodzieżowych  kadrach U18 i U20. W czeskiej Ekstralidze rozegrał 36, a na jej zapleczu 138 spotkań.