Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk MALGIPS PARTNEREM BIZNESOWYM PKH2014 - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

MALGIPS PARTNEREM BIZNESOWYM PKH2014

Firma z branży budowlanej, MALGIPS, została na starcie sezonu 2017/2018 nowym Partnerem Biznesowym Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014. Witamy na pokładzie i dziękujemy za zaufanie!

Firma MALGIPS to profesjonaliści, którzy wykonawstwem inwestycji budowlanych i wykańczaniem wnętrz zajmują się z pasją, dbając przy tym o należytą jakość wykonania. MALGIPS gwarantuje jakość i dbałość o solidne wykonanie, nie tylko tego co widać na zewnątrz, starając się sprostać wszelkim wymaganiom inwestorów.

– Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z firmą MALGIPS i z Panem Szymonem Paruszewskim. To firma, która podobnie jak Pomorski Klub Hokejowy 2014, ma bardzo dużą dynamikę wzrostu i przebojem zdobyła swoją pozycję na trójmiejskim rynku. Jesteśmy pewni, że to początek długiej i owocnej współpracy. – powiedział Bartosz Purzyński, prezes zarządu PKH2014.

MALGIPS obecny jest na rynku od 2000 roku i jest gwarancją solidności, terminowości i wysokiej jakości świadczonych usług.

Z pełną ofertą naszego nowego Partnera Biznesowego oraz przykładowymi realizacjami można zapoznać się na stronie internetowej www.malgips.pl.