NEWS

Bieżące informacje z klubu

MARINE MANNING SERVICE CZWARTY SEZON Z PKH2014

Kolejnym Partnerem Biznesowym, który zdecydował się na przedłużenie współpracy z Pomorskim Klubem Hokejowym 2014 przed sezonem 2017/2018, jest Marine Manning Service Sp. z o.o.. Gdyńska firma wspiera naszą drużynę już czwarty sezon!

– Pan Piotr i MMS jest z nami od samego początku projektu czyli od 2014 roku. Zawsze możemy liczyć na jego wsparcie, również na trybunach. Naprawdę rzadko zdarzy mu się opuścić mecz. Jestem przekonany, że w tym roku będziemy dzielić razem mnóstwo pozytywnych hokejowych emocji. Dziękujemy i widzimy się na hali już w przyszłym tygodniu – powiedział prezes PKH 2014, Bartosz Purzyński.

Marine Manning Service Sp. z o.o. powstała w 1993 roku i została założona przez ludzi od lat związanych z żeglugą. Dzięki stabilnej pozycji rynkowej firma oferuje swoim klientom szeroką gamę usług takich jak: crewing polskich oficerów i marynarzy, wykonawstwo projektów remontowych i konserwacyjnych przy udziale blisko 2000 wykwalifikowanych pracowników oraz opiekę agencyjną w portach Gdańska i Gdyni.

W celu zapoznania się z pełnym profilem działalności naszego Partnera Biznesowego, zapraszamy na stronę www.mms.com.pl oraz profil na portalu Facebook https://www.facebook.com/MarineManningService/