Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk MAXIMUS NOWYM PARTNEREM BIZNESOWYM PKH2014 - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

MAXIMUS NOWYM PARTNEREM BIZNESOWYM PKH2014

Powiększa się grono sponsorów Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 na sezon 2017/2018. Gdańska firma MAXIMUS dołączyła do Klubu Biznesu PKH2014 w roli Partnera Biznesowego.

– Bardzo cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z firmą Maximus. Poszerzy ona portfolio firm z branży gastronomicznej, co otworzy jeszcze większe możliwości współpracy w ramach Klubu Biznesu. Gdy do klubu dołącza nowy Partner lub przedłużamy współpracę z firmami, które już nam zaufały, jest to dla nas zawsze wyjątkowa chwila, która nas buduje. Mam nadzieję, że to początek długiej owocnej współpracy. Witamy na pokładzie – powiedział prezes zarządu PKH2014 Bartosz Purzyński.

MAXIMUS zajmuje się profesjonalnym wyposażeniem gastronomii w meble oraz urządzenia, świadcząc przy tym jednocześnie usługi dostawy, montażu, serwisu oraz opieki posprzedażowej. Oferta MAXIMUSA skierowana jest głównie do małej i dużej gastronomii oraz firm organizujących eventy.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszego nowego Partnera.