Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk MECZ Z GKS TYCHY POD PATRONATEM MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

MECZ Z GKS TYCHY POD PATRONATEM MUZEUM II WOJNY ŚWIATOWEJ

Zaplanowany na najbliższy piątek mecz z GKS Tychy zostanie rozegrany pod honorowym patronatem Muzeum II Wojny Światowej. Spotkanie wpisuje się w obchody 80. rocznicy wybuchu II Wojny Światowej.

Konfrontacja z drużyną aktualnych Mistrzów Polski zapowiada się bardzo ciekawie. Wszyscy pamiętamy zaciętą rywalizacje z GKS Tychy w niedawnych ćwierćfinałach play-off.

Zawodnicy LOTOS PKH Gdańsk wystąpią w tym spotkaniu w specjalnie przygotowanych, inspirowanych stylistyką „retro”, strojach meczowych. Również nasi rywale założą bluzy w bluzach meczowych zaprojektowanych na 50-lecie istnienia klubu.

Do nabycia na stoisku z pamiątkami klubowymi będą do nabycia okolicznościowe krążki. Również Muzeum II Wojny Światowej przygotuje stoisko dla kibiców, na którym znajdą się gadżety związane z tematyką II wojny światowej – czapeczki, pinsy, opaski, kotyliony, bidony, gry planszowe, maskotki, koszulki oraz książki.

Już dzisiaj na naszym profilu Facebook ruszy seria konkursów, w których do wygrania będą wejściówki do Muzeum II Wojny Światowej oraz wspomniany okolicznościowy krążek.

więcej informacji o ofercie Muzeum II Wojny Światowej można znaleźć na stronie internetowej – Muzeum1939.pl

KUP BILET NA MECZ Z GKS TYCHY