Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk MH AUTOMATYKA WSPIERA ODRODZENIE SIĘ HOKEJA NA POMORZU - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

MH AUTOMATYKA WSPIERA ODRODZENIE SIĘ HOKEJA NA POMORZU

– Połamania kijów! – takim typowo hokejowym życzeniem zakończyło się spotkanie władz klubu hokejowego Stoczniowiec 2014, który po 4 latach przerwy reaktywował długoletnie tradycje hokejowe na Pomorzu, z przedstawicielami firmy MH Automatyka, która zdecydowała się wesprzeć ten projekt.

Podczas spotkania w siedzibie firmy, MH Automatyka podpisała umowę o współpracy z klubem hokejowym Stoczniowiec 2014 i została jego sponsorem tytularnym. Jedna z wiodących spółek na rynku elektrotechnicznym i automatyki przemysłowej już od 3 lat wspiera m.in. amatorski klub hokejowy występujący w Trójmiejskiej Lidze Hokeja. W tym roku zdecydowała się na pomoc w reaktywacji hokeja na lodzie na profesjonalnym poziomie w Gdańsku. Celem nadrzędnym projektu jest przyciągnięcie do tej widowiskowej dyscypliny sportu jak największej ilości młodzieży.

Wszystko dla hokeja: MH Automatyka i Pomorze

Umowę sponsoringową na sezon 2014 – 2015 podpisali Jarosław Bońkowski, Wiceprezes Zarządu MH Automatyka oraz Prezes Stowarzyszenia Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014, Bartosz Purzyński.

MH Automatyka już 3 lata temu postawiła na długofalowe zaangażowanie we wspieranie hokeja na lodzie w Gdańsku. Od tamtej pory klub MH Automatyka Dragons Gdańsk wspaniale się rozwinął, czego efektem był awans do 1 Ligi. Teraz przyszedł czas na kolejny krok. To dobry kierunek, chcemy nadal wspierać klub w kształceniu przyszłych reprezentantów Polski, z czego słynie gdański hokej. Zaangażowanie w ten sport jest jednocześnie jednym z filarów działań w zakresie odpowiedzialności społecznej MH Automatyka – podkreślił Wiceprezes Jarosław Bońkowski.

To dla nas ogromne wsparcie” – mówił Arkadiusz Bruliński, Wiceprezes ds. Komunikacji gdańskiego klubu. – „Życzymy każdemu takiego sponsora, który świadomie angażuje się we wsparcie działań nie tylko finansowo, ale także organizacyjnie. Z perspektywy obydwu stron kluczowa jest spójność wartości, które leżą u podstaw naszego zaangażowania. To pozwala zakładać długofalową współpracę w pełnym tego słowa znaczeniu” – podkreślił Arkadiusz Bruliński.

logo-mhautomatyka
Firma MH Automatyka jest obecna na rynku elektrotechnicznym i automatyki przemysłowej już od 1998 roku, pod obecną nazwą od 2003 roku.

Firma działa na terenie całej Polski, a od 2006 roku otworzyła nowy dział zajmujący się klimatyzacją
i wentylacją.

Zakres działalności firmy obejmuje m.in.:

  • kompletację dostaw aparatury elektrycznej,
  • systemy monitorowania i nadzoru,
  • kompletację dostaw w zakresie elementów wyposażenia szaf sterowniczych i automatyki,
  • projekt, montaż i uruchamianie układów automatyki przemysłowej,
  • klimatyzatory komfortu – sprzedaż i montaż,
  • doradztwo techniczne i usługi serwisowe.

Firma działa zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2000 oraz ISO 9001:200 i AQAP 2110.

W 2014 roku firma dalej konsekwentnie rozwijała swoją sieć handlową oraz poszerzała swoją działalność w zakresie projektowania i wykonywania układów automatyki. Jednym z największych klientów MH Automatyka jest m.in. Polska Marynarka Wojenna, co doprowadziło do specjalizacji i zwiększenia aktywności firmy na tym rynku.