Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk NABÓR DO DRUŻYNY JUNIORÓW! - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

NABÓR DO DRUŻYNY JUNIORÓW!

Pomorski Klub Hokejowy 2014 ogłasza nabór do drużyny juniorów (roczniki 1997-2000) na sezon 2016/2017. Zespół zostanie zgłoszony do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów. Najzdolniejsi juniorzy dostaną szansę treningów, a być może także występów, w drużynie seniorskiej w PHL.  

– Bardzo zależy nam na tym, aby w Gdańsku proces szkolenia nowych zawodników był domknięty, a co za tym idzie, by były dostępne wszystkie kategorie wiekowe. Młodzi ludzie uprawiający hokej muszą widzieć cel i sens dalszego trenowania. Chcemy dać im taką możliwość poprzez występy w Centralnej Lidze Juniorów. Gra w barwach Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 to nie tylko możliwość podnoszenia swoich umiejętności podczas rywalizacji z rówieśnikami w CLJ, ale również szansa sprawdzenia się w zespole seniorów występującym w Polskiej Hokej Lidze. Najzdolniejsi juniorzy będą mieli okazję zagrać w pierwszej drużynie. Mamy świetne warunki do uprawiania hokeja w Gdańsku, ale nie tylko. Trójmiasto to fantastyczne miejsce do życia i rozwoju osobistego. Bogata oferta tutejszych uczelni może być również magnesem dla najbardziej ambitnych. Chcemy zadbać również o przyszłość pozasportową naszych zawodników. Nie zamykamy się na zawodników spoza Trójmiasta oraz Pomorza. Serdecznie zapraszamy do aplikowania wszystkich chętnych. – mówi Bartosz Purzyński, prezes Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014.

Treningi będą odbywać się w Hali „Olivia” codziennie. W sezonie drużyna rozegra około 40 meczów. To idealne warunki do podnoszenia poziomu sportowego. Nagrodą dla najlepszych będzie możliwość zaprezentowania się przed gdańską publicznością w barwach seniorskiej drużyny MH Automatyka Stoczniowca 2014 Gdańsk.

Zawodnicy uczyć się będą w klasie hokejowej w XXI Sportowym Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku. Dla hokeistów przyjezdnych istnieje możliwość zakwaterowania w internacie, działającym przy placówce. XXI SLO w przeszłości było kuźnią hokejowych talentów, z których wielu do dzisiaj występuję na polskich lodowiskach.

Zawodników z roczników 1997-2000 zapraszamy do kontaktu na adres e-mailowy klubu biuro@pkh2014.pl lub telefonicznie z treneremKrzysztofem Lehmannem – tel. 503 158 206.