Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk NABÓR DO DRUŻYNY JUNIORÓW - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

NABÓR DO DRUŻYNY JUNIORÓW

Pomorski Klub Hokejowy 2014 ogłasza nabór do drużyny juniorów (roczniki 1996-1999) na sezon 2015/2016. Zespół został już wstępnie zgłoszony do rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.

– Bardzo zależy nam na tym, aby w Gdańsku proces szkolenia nowych zawodników był kompletny, a co za tym idzie, by były dostępne wszystkie kategorie wiekowe. Młodzi ludzie uprawiający hokej muszą widzieć cel i sens dalszego trenowania. Chcemy dać im taką możliwość, zgłaszając drużynę do Centralnej Ligi Juniorów. Trójmiasto to fantastyczne miejsce do życia i rozwoju osobistego. Bogata oferta tutejszych uczelni może być również magnesem dla najbardziej ambitnych. Chcemy zadbać również o przyszłość pozasportową naszych zawodników. Nie zamykamy się na zawodników spoza Trójmiasta oraz Pomorza. Serdecznie zapraszamy do aplikowania wszystkich chętnych.Mamy świetne warunki do uprawiania hokeja w Gdańsku. mówi Bartosz Purzyński, prezes Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014.

Treningi będą odbywać się w Hali „Olivia” codziennie. W sezonie drużyna rozegra około 40 meczów. To idealne warunki do podnoszenia poziomu sportowego. Nagrodą dla najlepszych będzie możliwość zaprezentowania się przed gdańską publicznością w barwach seniorskiej drużyny MH Automatyka Stoczniowca 2014 Gdańsk.

– Gra w barwach Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 to nie tylko możliwość podnoszenia swoich umiejętności podczas rywalizacji z rówieśnikami w CLJ, ale również szansa sprawdzenia się w zespole seniorów występującym w 1 Lidze Hokeja na Lodzie. Najzdolniejsi juniorzy będą mieli okazję zagrać w pierwszej drużynie. – kontynuuje Bartosz Purzyńśki. 

Zawodnicy uczyć się będą w klasie hokejowej w XXI Sportowym Liceum Ogólnokształcącym w Gdańsku. Dla hokeistów przyjezdnych istnieje możliwość zakwaterowania w internacie, działającym przy placówce. XXI SLO w przeszłości było kuźnią hokejowych talentów, wielu wychowanków szkoły do dzisiaj występuję na polskich lodowiskach.

Zawodników z roczników 1996-1999 zapraszamy do kontaktu na adres e-mailowy klubu biuro@pkh2014.pl lub telefonicznie z trenerem Krzysztofem Lehmannem – tel. 503 158 206.