NEWS

Bieżące informacje z klubu

NAVY-SAN CZWARTY ROK Z PKH2014

Navy-San w sezonie 2017/2018 nadal wspiera Pomorski Klub Hokejowy 2014. Gdyńska firma jest sponsorem drużyny MH Automatyki Gdańsk już czwarty rok, czyli od początku powstania klubu. Dziękujemy za zaufanie oraz wsparcie!

Navy-San działa na rynku okrętownictwa od 1999 roku. Celem działalności firmy jest świadczenie wysokiej jakości usług w branży kompleksowych realizacji systemów sanitarnych i wodnych, systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych, systemów wentylacyjnych oraz ślusarki okrętowej i konstrukcji stalowych.

Doświadczenie jakie firma posiada w budowie i remontowaniu statków i okrętów uzyskane zostało poprzez realizację kilkuset kontraktów na ponad stu jednostkach pływających oraz offshore. Firma posiada nowoczesne wyposażenie sprzętowe oraz wykwalifikowaną kadrę, składającą się zarówno z doświadczonych pracowników stoczniowych, jak i młodych inżynierów. Połączenie potencjału obu grup pozwala na osiąganie wysokiego poziomu jakości z jednoczesnym zachowaniem efektywności i krótkich terminów realizacji. Głównymi odbiorcami usług firmy Navy-San są  stocznie oraz armatorzy statków.

Prezes Navy-San Sp. z o.o. Robert Bursiewicz z Prezesem PKH2014 SA Bartoszem Purzyńskim podczas ostatniego meczu MH Automatyki Gdańsk.