Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk NEPTUN TAXI NADAL WSPIERA PKH2014! - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

NEPTUN TAXI NADAL WSPIERA PKH2014!

NEPTUN TAXI, jedna z największych korporacji taksówkowych w Polsce, pozostaje z naszym klubem na trzeci już sezon. Jako Partner klubu będzie wspierać drużynę LOTOS PKH Gdańsk w sezonie 2019/2020. Ponadto Kibice w dni meczowe na hasło „LOTOS PKH Gdańsk” otrzymają 20% zniżkę na przejazd taksówkami NEPTUN TAXI.

– Kolejny wspólny sezon przed nami. Bardzo cenimy sobie naszą współpracę i to, że Neptun Taxi, firma z naszego miasta, angażuje się w budowę silnego klubu dla lokalnej społeczności skupionej wokół hokeja na lodzie.” – powiedział Bartosz Purzyński, prezes Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014.

– Czujemy się wyróżnieni możliwością wspierania gdańskich hokeistów. Bardzo cieszymy się z tej współpracy, którą traktujemy jako uzupełnienie promocji naszej korporacji. Klubowi życzymy wielu sukcesów i zajęcia na koniec rozpoczętego sezonu jak najwyższego miejsca w tabeli polskiej hokej ligi – powiedział Seweryn Gos, prezes zarządu Neptun Taxi.

Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu NEPTUN TAXI powstało w 2007 roku poprzez połączenie trzech wiodących firm taksówkowych w Gdańsku.

Obecnie NEPTUN TAXI to jedna z największy korporacji taksówkowych w Polsce. Do dyspozycji Klientów posiada blisko 500 samochodów w tym ponad 100 samochodów typu Bus od 5 do 8 osób typu Chrysler Voyager, Dodge Caravan, Ford Galaxy, VW Caravelle, Renault Espace, Seat Alhambra, VW Sharan. Wszystkie samochody spełniają wymagania określone przepisami, a kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia.

Członkami korporacji są zawodowi kierowcy posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Cechy te sprawiają, że pasażerowie korzystający z usług NEPTUN TAXI czują się komfortowo i bezpiecznie. Kierowcy mogą porozumiewać się w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Ponadto firma ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.