NEWS

Bieżące informacje z klubu

NEPTUN TAXI PARTNEREM PKH2014

NEPTUN TAXI, jedna z największych korporacji taksówkowych w Polsce, została Partnerem naszego klubu. Od sezonu 2017/2018 firma będzie wspierać drużynę MH Automatyki Gdańsk.

Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu Neptun Taxi powstało w 2007 roku poprzez połączenie trzech wiodących firm taksówkowych w Gdańsku.

NEPTUN TAXI to jedna z największy korporacji taksówkowych w Polsce. Do dyspozycji Klientów posiada blisko 500 samochodów w tym ponad 100 samochodów typu Bus od 5 do 8 osób typu Chrysler Voyager, Dodge Caravan, Ford Galaxy, VW Caravelle, Renault Espace, Seat Alhambra, VW Sharan. Wszystkie samochody spełniają wymagania określone przepisami, a kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia.

Członkami korporacji są zawodowi kierowcy posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Cechy te sprawiają, że pasażerowie korzystający z usług NEPTUN TAXI czują się komfortowo i bezpiecznie. Kierowcy mogą porozumiewać się w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Ponadto firma ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

– Bardzo miło nam przedstawić Państwu kolejnego Partnera naszego klubu. Osobiście korzystam z usług Neptun Taxi i już dziś zachęcam naszych kibiców do zmiany przewoźnika. Liczymy na długą i owocną współpracę – powiedział Bartosz Purzynski, prezes Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014.