Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk NEPTUN TAXI POZOSTAJE PARTNEREM PKH2014 - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

NEPTUN TAXI POZOSTAJE PARTNEREM PKH2014

NEPTUN TAXI, jedna z największych korporacji taksówkowych w Polsce, już drugi sezon będzie Partnerem naszego klubu i w sezonie 2018/2019 nadal będzie wspierać drużynę MH Automatyki Gdańsk.

– Bardzo cieszymy się, że po raz kolejny mamy skromny współudział w wspieraniu MH Automatyki Gdańsk. Nasza korporacja gorąco kibicuje klubowi, który mimo różnych trudności, z podniesioną głową i ambicjami przystępuje po raz kolejny do rozgrywek w Polskiej Hokej Lidze. Bardzo dziękujemy klubowi, z panem prezesem Bartoszem Purzyńskim na czele, za inicjatywę współpracy i pomysły na wzajemną promocję. Mamy nadzieję, że pod wodzą nowego trenera zdołamy osiągnąć cele na miarę oczekiwań Kibiców. – powiedział Seweryn Gos, wiceprezes zarządu NEPTUN TAXI.

Zrzeszenie Właścicieli Prywatnego Transportu NEPTUN TAXI powstało w 2007 roku poprzez połączenie trzech wiodących firm taksówkowych w Gdańsku.

Obecnie NEPTUN TAXI to jedna z największy korporacji taksówkowych w Polsce. Do dyspozycji Klientów posiada blisko 500 samochodów w tym ponad 100 samochodów typu Bus od 5 do 8 osób typu Chrysler Voyager, Dodge Caravan, Ford Galaxy, VW Caravelle, Renault Espace, Seat Alhambra, VW Sharan. Wszystkie samochody spełniają wymagania określone przepisami, a kierowcy posiadają niezbędne uprawnienia.

Członkami korporacji są zawodowi kierowcy posiadający wysokie kwalifikacje i doświadczenie. Cechy te sprawiają, że pasażerowie korzystający z usług NEPTUN TAXI czują się komfortowo i bezpiecznie. Kierowcy mogą porozumiewać się w języku angielskim, niemieckim i rosyjskim. Ponadto firma ubezpieczona jest od odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej.

– Cieszymy się, że współpraca z Neptun Taxi będzie kontynuowana w bieżącym sezonie. Poznaliśmy się lepiej i planujemy jeszcze mocniej wykorzystać potencjał drzemiący w kooperacji klubu sportowego z korporacją taksówkarską. Liczymy na udany emocjonujący sezon!– powiedział Bartosz Purzynski, prezes Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014.