NEWS

Bieżące informacje z klubu

NORD SHIPS GROUP Z PKH2014!

Nord Ships Group Sp. z o.o. to kolejna firma z branży stoczniowej, która będzie wspierać drużynę MH Automatyki Gdańsk w sezonie 2017/2018 w ramach pakietu Partnera Biznesowego, powiększając jednocześnie wciąż rosnący w siłę Klub Biznesu działający przy PKH2014.   

– Nord Ships Group to kolejny partner w Klubie Biznesu PKH2014 z branży stoczniowej. Bardzo się cieszymy, że ta niezwykle istotna dla naszego regionu gałąź gospodarki mocno nas wspiera. Myślę, że nie jest to ostatnia firma z tego sektora, która zdecyduje się na promocję przez hokej, sport, który wywodzi się w Gdańsku bezpośrednio ze stoczni. Liczymy na silne grono partnerów współpracujących ze sobą w ramach Klubu Biznesu. Dziękujemy za zaufanie Panie Sławomirze. Witamy na pokładzie! – powiedział po zawarciu umowy sponsorskiej Bartosz Purzyński, prezes zarządu PKH2014.

– Dzięki wsparciu MH Automatyki Gdańsk chcemy pokazać, że nasze organizacje cechują się podobnymi wartościami. Tak jak na lodzie, tak i w naszym morskim biznesie liczy się rywalizacja, indywidualne podejście do przeciwnika, obranie strategii prowadzącej do sukcesu oraz wytrwałość. – tłumaczy Sławomir Korzonek, prezes zarządu Nord Ships Group Sp. z o.o.

Nord Ships Group Sp. z o. o. jest wiodącą firmą na pomorskim rynku stoczniowym w Polsce. Dzięki swojemu zaangażowaniu, jasno określonych celach oraz wytrwałości, konkuruje z największymi europejskimi korporacjami, będąc dobrą alternatywą dla wielu Armatorów z rynków zachodnich.

W ofercie firmy znajdują się m.in. usługi prefabrykacji, modyfikacji, montażu oraz demontażu rurociągów okrętowych, usługi wykonania oraz konserwacji konstrukcji stalowych oraz serwis armatury okrętowej.

Więcej informacji o firmie oraz pełną ofertę firmy można znaleźć na stronie www.nordshipsgroup.pl.