Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk NOWAK I GOŚCIŃSKI W KADRZE U-20 - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

NOWAK I GOŚCIŃSKI W KADRZE U-20

Dwóch naszych zawodników zostało powołanych do reprezentacji Polski do lat 20. W konsultacji szkoleniowej, która rozpocznie się dzisiaj i potrwa do piątku, uczestniczyć będą 19-latkowie – obrońca Arkadiusz Nowak oraz napastnik Mateusz Gościński.

W dniu dzisiejszym kadrowicze zbiorą się w Sosnowcu, skąd udadzą się do Centralnego Ośrodka Sportu w Spale. Tam przejdą szczegółowe badania wydolnościowe oraz funkcjonalne, a także zostaną ocenieni przy pomocy testów sprawności ogólnej oraz specjalistycznych. Zgrupowanie zakończy się w piątek. Od przyszłego tygodnia obaj zawodnicy wrócą do treningów z zespołem.

Przypomnijmy, że Nowak i Gościnski to nowe twarze w naszej drużynie. Obaj to tegoroczni absolwenci Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Sosnowcu. Macierzystym klubem Nowaka jest UKH Dębica, natomiast Gościńskiego Sokoły Toruń.

W konsultacji udział wezmą także dwaj wychowankowie GKS Stoczniowiec – Maciej i Michał Rybakowie. Im pozostał jeszcze rok nauki i gry w SMS Sosnowiec.