Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk ODESZŁA ALICJA HORODEŃSKA - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

ODESZŁA ALICJA HORODEŃSKA

Odeszła Alicja Horodeńska. Wspaniała, serdeczna osoba, której uśmiech witał nas na długo przed rozpoczęciem każdego meczu, który nasza drużyna rozgrywała w Hali Olivia i nie tylko. Była jedną z najwytrwalszych fanek gdańskiego hokeja.

Była z drużyną na dobre i na złe, zawsze miała czas na rozmowę, a losy drużyny i poszczególnych zawodników nigdy nie były obojętne. Z wielką otwartością witała wszystkich zawodników, którzy przyjeżdżali do Gdańska, aby grać dla biało-niebieskich barw. Nie było zawodnika, który by jej nie znał. Na sercu leżało jej dobro ukochanej przez nią dyscypliny w całej Polsce. Dlatego nierzadko można ją było spotkać również na meczach reprezentacji, gdzie oczywiście najbardziej ściskała kciuki za dobre występy gdańskich wychowanków z orłem na piersi.

Była dla nas ogromnym wsparciem od samego początku, gdy w 2014 roku postanowiliśmy odbudować profesjonalny hokej w Gdańsku. Mimo ciężkiej choroby dopingowała nas do samego końca. Niedawne derby Pomorza były ostatnim meczem, na którym mieliśmy zaszczyt ją gościć w Hali Olivia.

W uzgodnieniu z rodziną Alicji chcemy spełnić jej ostatnią wolę. Już podczas najbliższego meczu w niedzielę (13.11 o godz. 17) przeciwko SMS Sosnowiec odbędzie się zbiórka pieniędzy na sprzęt hokejowy dla najmłodszych zawodników. Gorąco zachęcamy do przekazanie choćby symbolicznej kwoty, który spożytkowany zostanie w oczekiwany przez Alicję sposób – na popularyzację hokeja na lodzie wśród najmłodszych.

Wszystkich, którzy chcieliby towarzyszyć Alicji w jej ostatniej drodze, w imieniu rodziny i bliskich zapraszamy na uroczystości pogrzebowe, które rozpoczną się w najbliższą sobotę (12 listopada) o godz. 9.30 mszą w Kościele Św. Józefa, przy ul. Jagiellońskiej 9 (Gdańsk-Przymorze). Pogrzeb odbędzie się o godz. 11.30 w Nowej Kaplicy na Cmentarzu na Srebrzysku.

W imieniu całej społeczności skupionej wokół naszego klubu składamy rodzinie i najbliższym wyrazy najgłębszego współczucia.

Zarząd, Zawodnicy i Pracownicy Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014