Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk PEZAL PRODUCT LINE SP. Z O.O. NOWYM PARTNEREM HOKEISTÓW - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

PEZAL PRODUCT LINE SP. Z O.O. NOWYM PARTNEREM HOKEISTÓW

PEZAL PRODUCT LINE Sp. z o.o. został nowym Partnerem MH Automatyki Stoczniowca 2014 Gdańsk. PEZAL PRODUCT LINE Sp. z o. o. jest firmą rodzinną, będącą częścią grupy kapitałowej PEZAL.

Firma posiada ponad 30-letnie doświadczenie w dziedzinie sprzedaży i serwisu urządzeń napędzanych silnikami spalinowymi i elektrycznymi. Od wielu lat rozwija także własną produkcję agregatów prądotwórczych i urządzeń komplementarnych do zasilania awaryjnego. Poprzez szeroką sieć dealerską PEZAL PRODUCT LINE Sp. z o.o. dostarcza na rynek polski i za granicę agregaty prądotwórcze o mocy od 0,7kVA do 1125kVA w różnych wariantach zabudowy.

Firma w ciągu dwudziestoletniej historii była obecna w życiu lokalnych środowisk, aktywnie wspierając inicjatywy  w zakresie działalności charytatywnej, rozwoju kultury, edukacji, a przede wszystkim sportu, który jest zgodny z duchem organizacji.