Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk PIEROGARNIA MANDU NA DŁUŻEJ Z MH AUTOMATYKĄ GDAŃSK - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

PIEROGARNIA MANDU NA DŁUŻEJ Z MH AUTOMATYKĄ GDAŃSK

Pierogarnia Mandu, która wspiera nas od początku istnienia klubu, również w sezonie 2017/2018 będzie Partnerem Biznes Plus gdańskiego klubu.

– Jest nam niezmiernie miło, że Dorota i Maciek zdecydowali się kontynuować współpracę z naszym klubem w kolejnym sezonie. Będzą to już nasze czwarte wspólne rozgrywki. Jest to dla nas bardzo ważne i utwierdza nas w przekonaniu, że to co robimy, zapewnia wszystkim solidną dawkę pozytywnych emocji. – powiedział Bartosz Purzyński, prezes zarządu PKH 2014 S.A.

Mandu to wyjątkowe miejsce na mapie kulinarnej Trójmiasta. Serwuje pierogi tradycyjne z wody, pierogi na słodko, pierogi z pieca na cieście drożdżowym oraz pierogi z różnych stron świata. Menu uzupełniają zupy oraz pyszne desery.

Serdecznie zapraszamy do wizyty w lokalach naszego Partnera, które mieszczą się w Gdańsku Oliwie przy ul. Kaprów 19D oraz w Gdańsku Głównym przy ul. Elżbietańskiej 4/8.

Więcej informacji o Pierogarniu Mandu oraz wraz z menu możecie znależć na stronie internetowej
www.pierogarnia-mandu.pl.

Właściciel restauracji Mandu Maciej Semeniuk oraz prezes MH Automatyki Gdańsk Bartosz Purzyński po podpisaniu umowy sponsoringowej.