NEWS

Bieżące informacje z klubu

PIEROGARNIA MANDU PIĄTY SEZON Z MH AUTOMATYKĄ GDAŃSK

Pierogarnia Mandu, która wspiera nas od początku istnienia, również w sezonie 2018/2019 pozostanie Partnerem Biznes Plus gdańskiego klubu. Będzie to już piąty sezon wzajemnej współpracy!

– Współpraca z najlepsza pierogarnią w mieście to dla nas ogromna satysfakcja. Nasze działania to nie tylko ekspozycja logotypu Mandu na strojach drużyny oraz wewnątrz Hali Olivia. To również wzajemne świadczenia dla pracowników. Wigilie klubowe rok rocznie spędzamy, zajadając się tradycyjnymi pierogami właśnie w Mandu. Z kolei pracownicy Mandu spędzają wolny czas na naszych meczach, dopingując drużynę. W tym miejscu bardzo dziękuję Dorocie i Maćkowi za już piąty rok razem. Jesteście z nami od początku, to dla nas ważne. – powiedział Bartosz Purzyński, prezes zarządu PKH 2014 S.A.

Mandu to wyjątkowe miejsce na mapie kulinarnej Trójmiasta. Serwuje pierogi tradycyjne z wody, pierogi na słodko, pierogi z pieca na cieście drożdżowym oraz pierogi z różnych stron świata. Menu uzupełniają zupy oraz pyszne desery.

Serdecznie zapraszamy do wizyty w lokalach naszego Partnera, które mieszczą się w Gdańsku Oliwie przy ul. Kaprów 19D oraz w Gdańsku Głównym przy ul. Elżbietańskiej 4/8.

Więcej informacji o Pierogarniu Mandu wraz z menu możecie znależć na stronie internetowej

www.pierogarnia-mandu.pl