Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk PLAN SPARINGÓW USTALONY - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

PLAN SPARINGÓW USTALONY

Do rozpoczęcia nowego sezonu PHL pozostało niespełna siedem tygodni. MH Automatyka Gdańsk przed startem rozgrywek rozegra pięć spotkań sparingowych.

Gdańscy kibice okazję do obejrzenia swojej drużyny w akcji będą mieli już 12 sierpnia, kiedy do Gdańska przyjedzie drużyna z Torunia. Osiem dni później na lodowisku w Toruniu zaplanowano rewanż.

Na przełomie sierpnia i września gdańszczanie udadzą się z kolei na południe Polski, gdzie rozegrają kolejno trzy mecze, które będą bezpośrednim szlifem przed rozpoczynającym się 10 września sezonem PHL. Biało-niebiescy sparować będą z Naprzodem Janów (29 sierpnia), Polonią Bytom (30 sierpnia) oraz PGE Orlikiem Opole (1 września).

– Z wiadomych względów przeciwników musieliśmy poszukać na południu Polski. Na szczęście udało się nam dograć terminy i rozegramy przed sezonem satysfakcjonującą ilość spotkań. Trochę to trwało, ale w momencie, gdy my negocjowaliśmy warunki wynajmu lodowiska, nasi ligowi przeciwnicy dawno mieli ustalony terminarz meczów towarzyskich. – tłumaczył dyrektor sportowy klubu, Przemysław Tutaj.

Przypomnijmy, że nasz zespół wspólne treningi rozpocznie już 1 sierpnia. Pierwsze zajęcia na lodzie zostały zaplanowane na 5 sierpnia.

PLAN SPARINGÓW PRZED SEZONEM 2017/2018

12.08. (sobota), godz. 18:00MH Automatyka Gdańsk vs Nesta Toruń
20.08. (niedziela), godz. 18:45 – Nesta Toruń vs MH Automatyka Gdańsk
29.08. (wtorek), godz. ??:?? – Naprzód Janów vs MH Automatyka Gdańsk
30.08. (środa), godz. ??:?? – Tempish Polonia Bytom vs MH Automatyka Gdańsk
01.09. (piątek), godz. ??:?? – PGE Orlik Opole vs MH Automatyka Gdańsk