NEWS

Bieżące informacje z klubu

PORAŻKI Z ZAGŁĘBIEM SOSNOWIEC I KH ENERGĄ TORUŃ

Hokeiści MH Automatyki Gdańsk ostatnich dwóch meczów nie zaliczą do udanych. W piątek przegrali we własnej hali z Zagłębiem Sosnowiec 3:5 (1:3, 2:1, 0:1), natomiast w niedzielę w Toruniu gospodarze zrewanżowali się za porażkę z pierwszej rundy, pokonując biało-niebieskich 4:0 (0:0, 2:0, 2:0).


26.11. – piątek

MH Automatyka Gdańsk – Zagłębie Sosnowiec 3:5 (1:3, 2:1, 0:1)

1:0 Marzec – Vitek (2’)
1:1 Luka – Sikora – Kana (4’)
1:2 A.Jaskólski – Horzelski (18’)
1:3 Luka (20’, w osłabieniu)
2:3 Polodna – Danieluk – Steber (28’)
2:4 Kozłowski – Charousek – Bernacki (36’)
3:4 Stasiewicz – Aleksyuk – Rozhkov (38’, w przewadze)
3:5 Luka (59’, do pustej bramki)

Sędziowali: Marcin Polak (główny) – Wojciech Moszczyński, Sławomir Szachniewicz (liniowi)
Kary: 4-6 min.
Strzały: 42-35
Widzów: 1500

MH Automatyka: Tsaregorodtsev (od 15’ Witkowski); Chalupa – Maly, Tesliukevich – Aleksyuk, Kantor – Pastryk (2), Lehmann – Dolny; Steber – Polodna – Danieluk, Vitek – Rozhkov – Stasiewicz, Strużyk – Pesta – Marzec, Rompkowski (2) – Wróbel – Smal.

Zagłębie: Radziszewski (Czernik – n/g); Działo – Charousek (2), Martinka – Kaluza, Horzelski – Podsiadło, Gniewek – Duszak; Bernacki – Słaboń – Kozłowski, Luka – Kana (2) – Sikora, A.Jaskólski – Rutkowski – Butsenko, Jarosz – Pędraś – Yerasov.


28.10. – niedziela

KH Energa Toruń – MH Automatyka Gdańsk 4:0 (0:0, 2:0, 2:0)

1:0 Garshin (26’, w osłabieniu)
2:0 Dołęga – Minge (30’)
3:0 Kalinowski – Zieliński (48’)
4:0 Demyanyuk – Kalinowski – Trakhanov (55’)

Sędziowali: Mariusz Smura (główny) – Mateusz Bucki, Grzegorz Cudek (liniowi)
Kary: 18 (w tym 10 min. dla Naparły) -12 min.
Strzały: 32-30
Widzów: 2000

KH Energa: Spesny (Bojanowski – n/g); Parizek (2) – Walter, Kamenkov – Trakhanov, Zieliński – Jaworski, Lidtke – Skólmowski; Minge – Mentsyuk (2) – Dołęga, Garshin – Korchokha (2) – Oriekhin, Demyanyuk – Wiśniewski – Kalinowski, Biały – Olszewski – Naparło (12).

MH Automatyka: Tsaregorodtsev (Zgrzebnicki – n/g); Chalupa – Maly, Tesliukevich (2) – Aleksyuk, Kantor – Pastryk, Lehmann – Dolny; Steber – Polodna – Vitek, Rompkowski (2) – Wróbel (4) – Danieluk, Strużyk – Pesta (2) – Marzec (2), Rozhkov – Smal – Stasiewicz.