BIURO OBSŁUGI BUDOWNICTWA

Informacje

Firma Biuro Obsługi Budownictwa istnieje na rynku od 2012 roku. Specjalizuje się głównie w generalnym wykonawstwie, prowadzeniu kompleksowego nadzoru nad inwestycjami oraz obsłudze inżynierskiej inwestycji budowlanych we wszystkich branżach.

Misją firmy jest oferowanie kompleksowej realizacji Inwestycji budowlanych opartych o solidność i profesjonalizm. Biuro Obsługi Budownictwa stawia przed wszystkim na jakość, rzetelność, terminowość, odpowiednią optymalizację kosztów oraz partnerskie podejście do współpracy z klientem.

Firma działa na rynku, współpracując zawsze z najlepszymi producentami oraz dystrybutorami materiałów budowlanych, a nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych klientów oraz dbałość o to, aby wysoka jakość, rzetelność oraz odpowiednia optymalizacja kosztów dawała klientom duże zadowolenie.

Biuro Obsługi Budownictwa stale współpracuje z biurami projektowymi i dzięki tej współpracy jest w stanie realizować inwestycję od projektu po klucz. Firma posiada doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz brygady wykonawcze dzięki którym jest w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia, realizując je na najwyższym poziomie.

Sponsor tytularny:

Partner strategiczny:

strategiczny-1 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Grupa LOTOS S.A. strategiczny-4 strategiczny-6 strategiczny-7

Biznes plus:

logo-biznes-1 logo-biznes-4 logo-biznes-5

logo-biznes-6 logo-biznes-7