BIURO OBSŁUGI BUDOWNICTWA

Informacje

Firma Biuro Obsługi Budownictwa istnieje na rynku od 2012 roku. Specjalizuje się głównie w generalnym wykonawstwie, prowadzeniu kompleksowego nadzoru nad inwestycjami oraz obsłudze inżynierskiej inwestycji budowlanych we wszystkich branżach.

Misją firmy jest oferowanie kompleksowej realizacji Inwestycji budowlanych opartych o solidność i profesjonalizm. Biuro Obsługi Budownictwa stawia przed wszystkim na jakość, rzetelność, terminowość, odpowiednią optymalizację kosztów oraz partnerskie podejście do współpracy z klientem.

Firma działa na rynku, współpracując zawsze z najlepszymi producentami oraz dystrybutorami materiałów budowlanych, a nadrzędnym celem jest satysfakcja naszych klientów oraz dbałość o to, aby wysoka jakość, rzetelność oraz odpowiednia optymalizacja kosztów dawała klientom duże zadowolenie.

Biuro Obsługi Budownictwa stale współpracuje z biurami projektowymi i dzięki tej współpracy jest w stanie realizować inwestycję od projektu po klucz. Firma posiada doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę kierowniczą oraz brygady wykonawcze dzięki którym jest w stanie podjąć się każdego, nawet najbardziej skomplikowanego zlecenia, realizując je na najwyższym poziomie.

Od początku września 2019 właściciele stajni konnej „Stadnina Zalesie” w Pępowie oraz od grudnia 2018 współwłaściciele firmy deweloperskiej JM DOM Sp. z o.o.