Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk PROFI-LAB NA KOLEJNY SEZON Z NASZĄ DRUŻYNĄ - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

PROFI-LAB NA KOLEJNY SEZON Z NASZĄ DRUŻYNĄ

Laboratorium PROFI-LAB z Gdyni w zbliżającym się sezonie będzie nadal wspierać drużynę MH Automatyki Gdańsk w charakterze Partnera Biznesowego. Będzie to już czwarty sezon wzajemnej współpracy.

PROFI-LAB od ponad 15 lat zajmuje się diagnostyką cytologiczną i histopatologiczną, a od grudnia 2013 także z diagnostyką laboratoryjną. Początkowo zakres badań był niewielki, lecz PROFI-LAB postawił na nowoczesną diagnostykę. W chwili obecnej, jako jedyne laboratorium, wykonuje  w Polsce test PCA3 na obecność raka prostaty, o którym w piśmiennictwie światowym pisze się już od kilku lat. Stale rośnie liczba miejsc, gdzie można wykonać to badanie.

Badaniu można się poddać w Trójmieście i okolicach, ale także m.in. w Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy, Olsztynie, Płocku i innych miastach.

Celem laboratorium jest zapewnienie pacjentom wiarygodnego testu, który można będzie wykonać za kwotę znacznie niższą niż w przypadku wysyłania badań zagranicę.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej laboratorium – www.pca3.pl

Od lewej: prezes PKH2014 S.A. Bartosz Purzyński oraz właściciel laboratorium PROFI-LAB Jacek Gulczyński