Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk ROBIN MALY Z UMOWĄ NA SEZON 2018/2019. CZESKI OBROŃCA ZDAŁ TESTY - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

ROBIN MALY Z UMOWĄ NA SEZON 2018/2019. CZESKI OBROŃCA ZDAŁ TESTY

Robin Maly podpisał kontrakt na występy w zespole MH Automatyki Gdańsk w sezonie 2018/2019. Czeski defensor przez ostatni tydzień był testowany w gdańskim zespole. Występami w sparingach przeciwko Neście Mires Toruń i EXA Icefighters Lipsk przekonał do siebie sztab szkoleniowy.

Robin Maly ma 29 lat i pochodzi z Pragi. Swoją seniorską karierę rozpoczynał w klubie HC Berousti Medvedi, z którym występował w 1. lidze czeskiej. Na drugim poziomie rozgrywkowych w Czechach reprezentował także barwy HC Stadion Litomerice oraz LHK Jestrabi Prostejov. W 1. Lidze czeskiej zanotował łącznie 262 występy.

Ostatni sezon Maly rozpoczął na zapleczu w Cergy na zapleczu ekstraligi francuskiej, a zakończył w HC Topolcany w 1. lidze słowackiej, zapisując na swoim koncie bramkę i 5 asysty w 10 meczach.

Robin Maly ma prawy uchwyt kija. Mierzy 181 centymetrów i waży 80 kilogramów.