Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk RUSZA PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

RUSZA PRZEDSPRZEDAŻ BILETÓW

Już jutro wracamy do rywalizacji play-out. W piątek i niedziele w Gdańsku zostaną rozegrane kolejne dwa mecze tej fazy rozgrywek. Wychodząc naprzeciw kibicom, w dniu dzisiejszym uruchamiamy przedsprzedaż biletów na oba spotkania.

Tradycyjnie wejściówki będzie można nabyć w sklepie hokejowym SportRebel na ul. Szczecińskiej 23 w Gdańsku w godzinach otwarcia sklepu (czwartek i piątek – 10:00-19:00, sobota – 10:00-14:00, niedziela – nieczynne).

W porównaniu do sezonu zasadniczego ceny biletów nie uległy zmianie i będą kosztować 15 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy).

Na fazę play-out ważność zachowują także karnety.

Kasy biletowe będą otwierane na 90 minut przed rozpoczęciem meczów. Aby uniknąć kolejek przy wejściu, zachęcamy do wcześniejszego pojawienia się na „Hali Olivia”.

03.03. – piątek
18:30 MH Automatyka Gdańsk vs Nesta Mires Toruń

05.03. – niedziela
18:00 MH Automatyka Gdańsk – Nesta Mires Toruń

Przypomnijmy, że po dwóch wyjazdowych meczach w rywalizacji jest remis 1-1. W Polskiej Hokej Lidze zostanie drużyna, która jako pierwsza zwycięży w czterech spotkaniach.