Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk RUSZYŁA SPRZEDAŻ KARNETÓW! - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

RUSZYŁA SPRZEDAŻ KARNETÓW!

Już 10 września hokeiści MH Automatyki Gdańsk meczem w Nowym Targu zainaugurują sezon 2017/2018 w Polskiej Hokej Lidze. Już dziś wiadomo, że przynajmniej w jednej kategorii gdański klub będzie w czołówce – liczby kibiców wspierających zawodników podczas meczów. Każdy hokejowy kibic już dziś może zamówić spersonalizowany karnet.

Podczas ostatnich meczów sezonu 2016/2017 w fazie play-out, kiedy gdańszczanie pokonali Nestę Mires Toruń, na trybunach zasiadło ponad 3 tysiące kibiców. W całym sezonie średnia liczba widzów podczas meczów domowych drużyny grającej pod szyldem MH Automatyka Gdańsk przewyższyła 1100. W kolejnym sezonie oczekiwania kibiców rosną i klub liczy na jeszcze wyższą frekwencję.

Pierwszą okazją do wsparcia klubu i zapewnienia sobie możliwości wejścia bez stania w kolejce po bilety oraz zaoszczędzenia od 40 do 50 złotych jest kupno spersonalizowanego karnetu. Każdy kibic, który na adres karnety@pkh2014.pl prześle swoje dane, zdjęcie w formie elektronicznej oraz potwierdzenie przelewu, przed pierwszym meczem będzie mógł odebrać całoroczny karnet.

– Inwestujemy w tę drużynę. Już teraz wydaje się, że skład na papierze jest silniejszy. Dodatkowo udało się nam utrzymać trenera Kowaliewa, dlatego zakładamy, że od początku sezonu nasz zespół zacznie zdobywać punkty i dostarczać kibicom powodów do radości. Dla nas ważny jest również powrót kolejnych wychowanków do Gdańska. W ten sposób pokazujemy, że spełniamy obietnice i opieramy nasz zespół na wychowankach gdańskiego hokeja. Jak zawsze nasi kibice mogą liczyć na sporą dawkę emocji, dlatego warto już dziś kupić karnet na wszystkie mecze sezonu – mówi Arkadiusz Bruliński, wiceprezes MH Automatyki Gdańsk.

Karnet normalny na wszystkie mecze rundy zasadniczej kosztuje 250 złotych, a ulgowy 160 złotych. Co ważne, dzieci poniżej 120 centymetrów wzrostu wchodzą gratis na mecz. Szczegóły można znaleźć na stronie internetowej klubu: https://pkh2014.pl/karnety/.