NEWS

Bieżące informacje z klubu

SITRAX ÉCOLE DRUGI ROK Z PKH 2014

Przedstawiamy kolejną firmę, która przed sezonem 2017/2018 przedłużyła umowę sponsorską w charakterze Partnera Biznesowego Plus. Sitrax école to nowoczesna szkoła językowa specjalizująca się w nauczaniu języków obcych oraz języka polskiego jako obcego.

Szkoła jest pierwszym autoryzowanym centrum egzaminacyjnym Marlins Approved Test Centre w Gdańsku, w którym oprócz zdawania egzaminów, można zapisać się na specjalistyczny kurs z języka angielskiego dla marynarzy lub lekcje indywidualne, przygotowujące do egzaminu.

Sitrax sp. z o.o. to również profesjonalne biuro tłumaczeń, zrzeszające wielu tłumaczy specjalistów z różnych dziedzin oraz języków. Specjalizuje się w tłumaczeniach przysięgłych, zwykłych i specjalistycznych oraz wspiera dział handlowy – obsługuje zagraniczną korespondencję przychodzącą oraz wychodzącą. Wspiera firmy podczas rekrutacji pracowników, oraz uczestniczy podczas zagranicznych spotkań biznesowych.

Prezes Sitrax Sp. z o.o. Anna Parzyńska oraz prezes Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014 Bartosz Purzyński po podpisaniu umowy w biurze firmy.

Głównym celem Sitrax école jest promowanie aktywnego stylu życia wśród dzieci i młodzieży oraz pokazywanie jak ważnym elementem, w życiu codziennym i zawodowym, jest znajomość języków obcych.

Marka Sitrax école wspiera nasza drużynę już drugi sezon. W ramach umowy logo firmy eksponowane jest na bandzie lodowiska oraz na spodniach zawodników.