Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk STEBER CZEKA NA OPERACJĘ - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

STEBER CZEKA NA OPERACJĘ

Jan Steber, z powodu kontuzji, nie dokończył piątkowego meczu z Tauronem KH GKS Katowice. Wczoraj kapitan gdańskiego zespołu przeszedł badanie rezonansem magnetycznym, a diagnoza potwierdziła najgorsze przypuszczenia. Steber w tym sezonie już nie zagra, a w najbliższy poniedziałek w klinice Rehasport czeka go operacja uszkodzonej łąkotki w kolanie.

Sytuacja miała miejsce w 40 minucie spotkania, podczas gdy nasza drużyna grała w liczebnej przewadze. Steber został wówczas zaatakowany nogą przez Dawida Majocha. Arbiter z Torunia, Włodzimierz Marczuk, uznał, że atak był czysty i nie nałożył na zawodnika GKS żadnej kary. Zapis sytuacji znajduje się na poniższym filmie wideo.

Bardziej optymistyczne wieści dotyczą natomiast Tomasza Witkowskiego, który w niedawnym meczu z Unią Oświęcim doznał naciągnięcia więzadeł. Jest szansa, że bramkarz biało-niebieskich będzie gotowy do gry na ostatnie mecze sezonu zasadniczego.