Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk STOCZNIOWIEC 2014 KOMPLETUJE BUDŻET NA KOLEJNY SEZON - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

STOCZNIOWIEC 2014 KOMPLETUJE BUDŻET NA KOLEJNY SEZON

Maj to miesiąc, w którym wszystkie drużyny hokejowe rozpoczynają letnie przygotowania i myślą o kolejnym sezonie hokejowych emocji. Nie inaczej jest w MH Automatyce Stoczniowcu 2014 Gdańsk. Powrót do treningów zaplanowano na ten tydzień, jednak zarząd przez cały czas intensywnie pracuje nad zwiększeniem budżetu drużyny.  

Minione rozgrywki, mimo braku awansu do Polskiej Hokej Ligi, zostały przez kibiców, zarząd, trenerów i samych graczy ocenione pozytywnie. Cel na ten sezon jest już tylko jeden. Po zebranych doświadczeniach gdańska drużyna ma wywalczyć promocję do najwyższej klasy rozgrywkowej.

W ostatnich miesiącach sezonu 2014/2015 klub wszedł na wysoki poziom organizacyjny. Zawodnicy mieli zapewniony niezbędny sprzęt, odżywki, a nawet pomoc psychologów sportowych. Również działania marketingowe klubu plasowały go w czołówce na hokejowej mapie Polski. Wszystko to oraz prezentowany przez drużynę poziom sportowy spowodowały, że Stoczniowiec 2014 mógł się pochwalić trzecią co do wielkości średnią publicznością w Polsce, wliczając w to również kluby Polskiej Hokej Ligi.

Do osiągnięcia głównego celu sportowego, jakim ma być awans do PHL, niezbędne jest jednak zwiększenie budżetu. W chwili obecnej klub ma zapewnione środki, którymi dysponował w zeszłym sezonie. Jako że do rozpoczęcia sezonu pozostały jeszcze cztery miesiące, stawia to biało-niebieskich w zdecydowanie lepszej sytuacji. Zarząd Stoczniowca 2014 prowadzi rozmowy z kilkoma pomorskimi firmami.

– W obecnym sezonie jesteśmy w dużo lepszej sytuacji niż przed rokiem. Zdecydowana większość naszych dotychczasowych partnerów już dziś zadeklarowała, że zostają z nami na kolejny sezon. Jest to dla nas szczególnie istotne, gdyż potwierdza, że klub prowadzony jest w sposób jawny i przejrzysty, a nasi partnerzy, oprócz korzyści, również czerpią satysfakcję z tej współpracy. By iść krok naprzód potrzebujemy zwiększyć budżet. Organizacyjnie oraz finansowo już teraz myślimy o grze w Ekstraklasie w sezonie 2016/2017. Partnerem lub sponsorem klubu można zostać już od kwoty kilkuset złotych miesięcznie. Jak widać jest to kwota, na którą stać każdą firmę. Budżet chcemy oprzeć właśnie na małych oraz średnich firmach z regionu. Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy. – powiedział Bartosz Purzyński, prezes zarządu Pomorskiego Klubu Hokejowego 2014, który jest właścicielem drużyny Stoczniowca 2014.

Członkowie zarządu PKH2014 cały czas intensywnie poszukują kolejnych firm chętnych wesprzeć Stoczniowca 2014, ale też zapraszają do kontaktu podmioty, które mogą być zainteresowane współpracą. Kontaktu można dokonać poprzez adres mailowybiuro@pkh2014.pl

Mamy wiele pomysłów, jeśli chodzi o formy promocji przedsiębiorstw poprzez wizerunek naszej drużyny lub też podczas trwania samego meczu. Chętnie z każdym się spotkamy i przedstawimy możliwości współpracy. Stawiamy na firmy lokalne, bo to dla nich najlepsza okazja, żeby zwiększyć rozpoznawalność marki na rynku trójmiejskim i pomorskim oraz pomóc nam budować gdański hokej. – kończy Bartosz Purzyński.