Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10

Warning: A non-numeric value encountered in /wp-content/themes/realsoccer-v1-05/include/gdlr-admin-option.php on line 10
PKH Gdańsk STOCZNIOWIEC 2014 Z BYŁYM REPREZENTANTEM POLSKI W BRAMCE - PKH Gdańsk

NEWS

Bieżące informacje z klubu

STOCZNIOWIEC 2014 Z BYŁYM REPREZENTANTEM POLSKI W BRAMCE

Krótko przed zamknięciem okienka transferowego zespół hokeistów MH Automatyka Stoczniowiec 2014 wzmocnił Tomasz Witkowski – były bramkarz reprezentacji Polski. To duże wzmocnienie w walce o play-off.

Tomasz Witkowski grający do niedawna w norweskiej 1 Dywizji (2 poziom rozgrywek) w Nes IK postanowił wrócić do Polski i mimo ofert z innych klubów, po rozmowach z zarządem zdecydował się na pozostanie w rodzinnym mieście. Jego doświadczenie z ekstraklasowych lodowisk w Polsce oraz zagranicznych występów z pewnością przyniesie wymierny skutek w drugiej części sezonu 2014/2015.

Mój powrót do Gdańska ma przede wszystkim pokazać, że warto w tę drużynę inwestować –  tłumaczy Tomasz Witkowski. Klub z miasta, który ma długoletnie tradycje hokejowe, powinien grać w ekstraklasie i chcę pomóc moim kolegom w realizacji tego celu. Mam 26 lat a będę najstarszym bramkarzem w zespole. To powoduje, że dodatkowo będzie spoczywać na mnie duża odpowiedzialność. Nie boję się jej. Wierzę w awans do ekstraklasy z tym zespołem – podsumowuje Witkowski.

Tomasz Witkowski otrzyma szansę debiutu w biało-niebieskich barwach już w najbliższy weekend w Debrach Pomorza. Dwa mecze pomiędzy MH Automatyka Stoczniowiec 2014 a Nestą Toruń zostaną rozegrane w sobotę o godz. 18 i niedzielę o godz. 16 w Hali Olivia. Dodatkowym smaczkiem będzie fakt, że w latach 2010-2012 Tomasz Witkowski bronił bramki torunian.

Nowy bramkach to już drugie wzmocnienie składu Stoczniowców w ostatnich tygodniach. Pod koniec zeszłego roku do zespołu dołączył pochodzący z Ukrainy Pavlo Taran, który od swojego pierwszego meczu należy do najjaśniejszych punktów defensywy Stoczniowca 2014.

Okres transferowy kończy się 31.01.2015. Do tego czasu gdański klub postara się o jeszcze jedno wzmocnienie przed play-off.